Neler Yeni

Rehber Discord Oynuyor Kısmında İzlediğimiz İçeriği Gösterme

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Herkese iyi forumlar dilerim. Bugün Discord'da izlediğimiz içeriği nasıl gösterebileceğimizi anlatacağım. Bu, eklentinin desteklediği sitelerde geçerlidir. Aşağıya kendi örneğimi koyuyorum.
Discord11.PNG

Ben izlediğim animeyi dakikasına kadar gösterebiliyorum eklenti sayesinde.

Uyarı= Her ne kadar güvenilir gözükse de uygulamaya kendi hesabınızı bağlıyorsunuz. Benim açımdan bir tehlike arz etmiyor ama bilmenizde fayda var.

1- https://premid.app/ sitesine girelim ve "İndir" butonuna basalım.
DiscordOynuyor1.PNG

2- Gelen sayfada aşağıya inip kullandığınız işletim sistemine göre programı indirin.
DiscordOynuyor.PNG

-- Kurulum kısmını geçiyorum. Her zamanki gibi ileri ileri diyerek geçiyoruz zaten. Yapmazsak kullanamıyoruz 😒

Kurulumdan sonra programı çalıştırın.

3- Şimdi sitedeki "İndir" kısmındaki yerden Eklentiyi de indiriyoruz. Buradan kullandığınız tarayıcıyı seçmeniz gerekmekte. Neden sadece üç tarayıcı var demeyin, çoğu tarayıcı bu üç seçenekten birini destekler. Mesela Edge ve Brave, Chrome eklentilerini kullanabilir.
DiscordOynuyor2.PNG

4- Şuan eklenti çalışır durumda. Artık kullandığınız siteler eğer destekliyorsa "Servis Mağazasından" ekleyebilirsiniz.
DiscordOynuyor3.PNG

DiscordOynuyor5.PNG

Görüldüğü üzere artık Discord'da izlediğimiz içeriği gösterebiliyoruz.
Discord11.PNG

Her bilgisayarınızı açtığınızda program açık değilse çalıştırmanız gerekmekte. Arkada çalışacaktır.
DiscordOynuyor4.PNG

Rehberim buraya kadardı. Umarım işinize yaramıştır. Hepinize sağlıklı, huzurlu günler dilerim.
Vivy: Fluorite Eye's Song animesini de izlemenizi öneririm. 2022 anime ödüllerinden birine layık görüleceğini düşünüyorum.
Bu rehber aynı anda Silicone Forum'da da paylaşılacaktır. İki hesap da bana aittir.

Son düzenleme:

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,610
İsim
Eren Yeager
Son düzenleme:

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,855
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide

Aware

80+ Silver
Herkese iyi forumlar dilerim. Bugün Discord'da izlediğimiz içeriği nasıl gösterebileceğimizi anlatacağım. Bu, eklentinin desteklediği sitelerde geçerlidir. Aşağıya kendi örneğimi koyuyorum.
Alıntıyı görüntüle
Ben izlediğim animeyi gösterebiliyorum eklenti sayesinde.

Uyarı= Her ne kadar güvenilir gözükse de uygulamaya kendi hesabınızı bağlıyorsunuz. Benim açımdan bir tehlike arz etmiyor ama bilmenizde fayda var.

1- https://premid.app/ sitesine girelim ve "İndir" butonuna basalım.
Alıntıyı görüntüle

2- Gelen sayfada aşağıya inip kullandığınız işletim sistemine göre programı indirin.
Alıntıyı görüntüle
-- Kurulum kısmını geçiyorum. Her zamanki gibi ileri ileri diyerek geçiyoruz zaten. Yapmazsak kullanamıyoruz 😒

Kurulumdan sonra programı çalıştırın.

3- Şimdi sitedeki "İndir" kısmındaki yerden Eklentiyi de indiriyoruz. Buradan kullandığınız tarayıcıyı seçmeniz gerekmekte. Neden sadece üç tarayıcı var demeyin, çoğu tarayıcı bu üç seçenekten birini destekler. Mesela Edge ve Brave, Chrome eklentilerini kullanabilir.
Alıntıyı görüntüle

4- Şuan eklenti çalışır durumda. Artık kullandığınız siteler eğer destekliyorsa "Servis Mağazasından" ekleyebilirsiniz.
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Görüldüğü üzere artık Discord'da izlediğimiz içeriği gösterebiliyoruz.
Alıntıyı görüntüle

Her bilgisayarınızı açtığınızda program açık değilse çalıştırmanız gerekmekte. Arkada çalışacaktır.
Alıntıyı görüntüle

Rehberim buraya kadardı. Umarım işinize yaramıştır. Hepinize sağlıklı, huzurlu günler dilerim.
Vivy: Fluorite Eye's Song animesini de izlemenizi öneririm. 2022 anime ödüllerinden birine layık görüleceğini düşünüyorum.
Bu rehber aynı anda Silicone Forum'da da paylaşılacaktır. İki hesap da bana aittir.
Yararlı .

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Siri

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kendimi ifşa etmek istemiyorum teşekkürler :) (!)

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Günde 1 kere girip sonra kapatıyorum hemen pek gerekli değil benim için.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,800
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Çalışmadı bende ya ne güzel her siteye girişimde görünücekti :cautious::cautious:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Servis Mağazasında malum sitelerin olduğunu düşünmüyorum :ROFLMAO:
Var ya

• Hahaha
Reaksiyonlar: Siri

Zeusj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Berkay TEMEL