Neler Yeni

Facebook Discord Token Stealer ile tehdit ediyorlar napabiliriz

*Lykia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cenk
Arkadaşlar discord da bir şahıs bizi hesap çalma ile tehdit ediyor bir sunucumuz var çalabilirmi acaba daha önce birilerinin hesabını çalmış.

Birde ip,fotoğraf,telefon numarası,kredi kartı bilgileri v.s ifşalıcağını söylüyor yapabilirmi yaparsa bile ben nasıl bir tedbir alabilirim

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Discord'da token alma yolu var (riskli) ama YouTube'dan izlemekle olacak kolay şeyler değil ve ne yaptınız da sizin tokeninizi almak peşinde? Yani büyük oranla seni korkutuyor. Fazla takma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Artı olarak Discord tokeni çalmak ile IP / Fotoğraf / Kredi kartı ne alaka? Discord tokeniyle nasıl almayı planlıyor :d

Oxyce

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Murat Enes Öztürk
Arkadaşlar discord da bir şahıs bizi hesap çalma ile tehdit ediyor bir sunucumuz var çalabilirmi acaba daha önce birilerinin hesabını çalmış.

Birde ip,fotoğraf,telefon numarası,kredi kartı bilgileri v.s ifşalıcağını söylüyor yapabilirmi yaparsa bile ben nasıl bir tedbir alabilirim
Eğer şu an discord da isen benimle iletişime geç sana olayı net bir şekilde anlatıyım discord adım Oxyce#6808 beklemedeyim ekle beni

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,009
Üyeler
140,588
Son üye
Çiftçi
Top Bottom