Neler Yeni

Disk kullanımı sürekli %100

SemihKoç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
semih koç
Artık canıma tak eden bir konu pc yi alalı 7-8 ay oldu ilk başlarda bi şey yoktu ama sonradan çok sorun çıkartmaya başladı özellikle hdd, seagate barracuda ST2000DM08 hdd var sürekli %100 olarak gözüküyo 3 kere format attım pc ye ilk başlarda bu sorun çıkmıyo ama formatdan 7-8 gün sonra yine başlıyo pc açılır açılmaz 100 aniden düşüyo ve aniden tekrar 100 e çıkıyo acaba disk bozuk mu diye konrtrol ettim içinde sallanan veya ses çıkartan hiçbir şey yok lütfen yardım edin

Zeclas.

80+ Bronze
Artık canıma tak eden bir konu PC yi alalı 7-8 ay oldu ilk başlarda bi şey yoktu ama sonradan çok sorun çıkartmaya başladı özellikle HDD, seagate barracuda ST2000DM08 HDD var sürekli %100 olarak gözüküyo 3 kere format attım PC ye ilk başlarda bu sorun çıkmıyo ama formatdan 7-8 gün sonra yine başlıyo PC açılır açılmaz 100 aniden düşüyo ve aniden tekrar 100 e çıkıyo acaba disk bozuk mu diye konrtrol ettim içinde sallanan veya ses çıkartan hiçbir şey yok lütfen yardım edin

hdd olduğu için bu sorun var en yakın zamanda ssd edinip ona kurarsanız sorununuz çözülür veya youtubeye disk %100 yazarsan çıkar

Top Bottom