Neler Yeni

Disney Plus 23 Şubatta Türkiye'ye gelebilir

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
Arkadaşlar ben dahil bir çok kişinin disney plus platformunu beklediğini biliyorum ve ne zaman geleceği ile ilgili akıllardaki soru işaretleri gidermeye geldim.

disney teee 2020 de yaptığı açıklamada disney pluss ın 23 şubatta özellikle doğu avrupa ülkelerinde erişime açılacağını açıkladı. Hnüz türkiye ile ilgili resmi bir açıklama yok ama ben gelmesine %90 gözüyle bakıyorum. Sizin düşünceleriniz neler ?

(gelirse 25-30 TL olur diye düşünüyorum. tabi amazon gibi bi güzellik yapaiblirler ama sanmam)

abcd1234

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Disney gelirse ucuz olmaz.
Ayrıca Mandolarian'ı korsan bitirmiştim. Gelirse 1 aylık alabilirim.

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çıktığı gibi bir aylık alıp tüm gün bi sömürürüm içerikleri. sonra tek tek incelemelerini atarım buraya

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
Gelmesi lazım.
Vanda&Vision izleyemedim :(
Falcon and The Winter Soldier var ondan sonrada Loki'nin dizisi var uygun bir fiyattan çıksın da izleyim ya.

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar ben dahil bir çok kişinin disney plus platformunu beklediğini biliyorum ve ne zaman geleceği ile ilgili akıllardaki soru işaretleri gidermeye geldim.

disney teee 2020 de yaptığı açıklamada disney pluss ın 23 şubatta özellikle doğu avrupa ülkelerinde erişime açılacağını açıkladı. Hnüz türkiye ile ilgili resmi bir açıklama yok ama ben gelmesine %90 gözüyle bakıyorum. Sizin düşünceleriniz neler ?

(gelirse 25-30 TL olur diye düşünüyorum. tabi amazon gibi bi güzellik yapaiblirler ama sanmam)
yarın büyük gün. bakalım erişime açılacak mı ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
905,761
Üyeler
140,549
Son üye
fatihc05