Neler Yeni

DisplayPort İle Bağlıyken Görüntü Gidiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Aziz Arda Tuç
Ya hocam pek servislere güvenme belki unutmuş olabilirler veya hiç yapmamista olabilirler. Kendin dene bide zarar gelmez.
Evet bende başta güvenmedim ama 2. Sefer gönderdiğimde 21 saat boyunca test aşamasından geçmiş ve yaptıkları bağlantının displayport olduğuna dair foto atmışlardı ayrıyeten benchmark fotolarınıda atmışlardı

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,606
İsim
Emre Zengin
Hepsini denedim

ekran kartını başka sistemde denemek evet mantıklı ama teknik servis sistemde herhangi bir sorun olmadığını ekran kartının tüm çıkışkarından sorunsuz görüntü aldıklarını belirttiler o zmn monitöründe sıkıntı var derseniz ise monitörümü ayrı bir sistemde denedim herhangi bir sorun olmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet
Monitörün yeni büyük ihtimalle monitörün ayarlarında FreeSync ayarını devre dışı bırakıp dener misin?

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,639
İsim
Yavuz
Evet bende başta güvenmedim ama 2. Sefer gönderdiğimde 21 saat boyunca test aşamasından geçmiş ve yaptıkları bağlantının displayport olduğuna dair foto atmışlardı ayrıyeten benchmark fotolarınıda atmışlardı
Hocam bilemiyorum. Ramleri deneyin isterseniz. Tek modulle calistirmayi deneyin. Aklıma gelmiyor pek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Aziz Arda Tuç
Monitörün yeni büyük ihtimalle monitörün ayarlarında FreeSync ayarını devre dışı bırakıp dener misin?
Monitörüm yeni değil 2 sene oldu freesync açıp kapamayı daha önce denedim durum aynı

Hocam bilemiyorum. Ramleri deneyin isterseniz. Tek modulle calistirmayi deneyin. Aklıma gelmiyor pek.
Denedim desem 😅

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,606
İsim
Emre Zengin
Monitörüm yeni değil 2 sene oldu freesync açıp kapamayı daha önce denedim durum aynı

Denedim desem 😅
Aklıma başka bir şey gelmiyor. Ya ekran kartını farklı sisteme takıp DP üstünden test edeceksin. Ya da HDMİ kullanacaksın.

lolanlii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Betasyum
Kusura bakmayın aynı sorunu yaşıyorum bu konuyu bulabildim çözümü var mı?

Top Bottom