Neler Yeni

Diyetisyenim bana program yazdı! Sizce nasıl?

wskfgfff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan
Merhaba arkadaşlar profesyonel arkadaşların listeyi kontrol edip değerlendirmesini istiyorum, ayrriyetten bu programa uyarsam sizce ayda kaç kilo veririm spor salonunada gideceğim Vücut bilgilerim şu şekilde:
Yaş | 16
Kilo | 90
Boy | 175

Ekler

• Diyet 2.png
    Diyet 2.png
    195 KB · Hit: 90
  • Diyet.png
    Diyet.png
    107.8 KB · Hit: 89

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Bana düşük kalorili geldi. Kalori açığı oluşturmanı sağlar bana kalırsa bu da yağ yakıp kas kütleni arttırır. Bol yeşillik olması güzel. Spordan 30-45 dakika önce 1 bardak filtre kahve iç sporda yağ yakımını hızlandırır. Bol su iç ödem atarsın. Antrenman bitişinde 20-30 dakika orta tempo yürüyüş yap koşu bandında mesela.

wskfgfff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bana düşük kalorili geldi. Kalori açığı oluşturmanı sağlar bana kalırsa bu da yağ yakıp kas kütleni arttırır. Bol yeşillik olması güzel. Spordan 30-45 dakika önce 1 bardak filtre kahve iç sporda yağ yakımını hızlandırır. Bol su iç ödem atarsın. Antrenman bitişinde 20-30 dakika orta tempo yürüyüş yap koşu bandında mesela.
Tahmini kaç kalori bu program ve 1 ayda ortalama kaç kilo kaybettirir?

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Tahmini kaç kalori bu program ve 1 ayda ortalama kaç kilo kaybettirir?
Yiyeceklerin makro değerlerini pek bilmiyorum ama diyetisyen bunu göz önüne alarak programı hazırlamıştır. Kilo kaybettirme konusu da programa ne kadar uyup uymadığın ve sporda neler yaptığına bağlı. 1 ayda 1 kilo versen bile moral bozma çünkü yağ yakıp kas kütleni de arttırdığın için az kilo verdiğini düşünebilirsin ama kilonun bir kısmını kasa çevirdiğin için vücudun güçleniyor.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar profesyonel arkadaşların listeyi kontrol edip değerlendirmesini istiyorum, ayrriyetten bu programa uyarsam sizce ayda kaç kilo veririm spor salonunada gideceğim Vücut bilgilerim şu şekilde:
Yaş | 16
Kilo | 90
Boy | 175
Robotsun zaten. Her gün aynı yemekleri yemek zorundasın. Olayın özü makro zaten. Sen bu besinleri yesen de bu besinlerin kalori değerini başka yiyeceklerden alsan da yine kilo vereceksin. Termojenik durumuna girmiyorum. Şu bilinçteki insanlar hala diyetisyenlik yapabiliyor ya hayret ediyorum. Ama bu bilinçsiz insanlar olduğu sürece çok güzel paralar kazanırlar. Benim sana önerim. Böyle programlara para harcamak yerine 2-3 ay diyetisyene gidip işin özünü kavraman için araştırma yapman olur. Zaten araştırma yapsan şu bilgideki diyetisyenden daha iyi verim alacağın programı kendin çıkartırsın emin ol.

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Robotsun zaten. Her gün aynı yemekleri yemek zorundasın. Olayın özü makro zaten. Sen bu besinleri yesen de bu besinlerin kalori değerini başka yiyeceklerden alsan da yine kilo vereceksin. Termojenik durumuna girmiyorum. Şu bilinçteki insanlar hala diyetisyenlik yapabiliyor ya hayret ediyorum. Ama bu bilinçsiz insanlar olduğu sürece çok güzel paralar kazanırlar. Benim sana önerim. Böyle programlara para harcamak yerine 2-3 ay diyetisyene gidip işin özünü kavraman için araştırma yapman olur. Zaten araştırma yapsan şu bilgideki diyetisyenden daha iyi verim alacağın programı kendin çıkartırsın emin ol.
Gerçekten öyle. 2-3 yıllık düzenli beslenme araştırma ve tecrübe aynı zamanda spor tecrübesiyle 30 sene diyetisyenlik yapıp oturduğum yerden para kazanırım

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Erdoğan Aktaş
Yaş | 16
Kilo | 90
Boy | 175
kanka güvenmeyeceğin diyetisyene neden gittin ki derdini devayı forum da arıyorsun d

şahin doğan

80+ Platinum
Klasik diyetisyen listesi. 10 Kişiden 9'una aynı şey.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Erdoğan Aktaş
kanka güvenmeyeceğin diyetisyene neden gittin ki derdini devayı forum da arıyorsun d
10 yılı aşkındır spor yapan biri olarak diyetisyenler kesinlikle işin de iyiler sağlık güzel yağ oranı besleyici şeyler hazırlıyor ama bu iş bu kadar zor değil.. kalori açığı ile çok basit kilo verebilirsin= 2000 kalori alıp 2300 kalori harcayarak-- bunu sporlar yaparsan hem karnın doyar hem daha güzel bir vucuda sahip olursun güzel bir program ile kardiyo ağırlık antrenmanı günlük en az 10k adım ile mesela 2300 kalori harcayıp 2000 kalori alıp bol proteiınli karnın doyar hem de zevk alırsın bu işten ama ev de oturup diyetisyen 3 fındık 5 badem yorar

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Tolga
Şurada yazanları kuşa yedirsen açlıktan telef olur bence.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Protein açısından eksik bir program olmuş. Gereksiz düşük kalorili.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir kere şaşırtmadı şu diyetisyenler,bir işi nasıl bu kadar kötü yapabilirsin ki??

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,440
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Chatgpt ye yazdırsan yine aynı şeyi verecekti. Para kazanmak aşırı basit senin gibi müşteriler varken.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,829
Üyeler
156,528
Son üye
apoow
Top Bottom