Neler Yeni

Yardım Dizi önerisi lazım help

Jubatusz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Çağatay Güvenç
knk ülke takıntın yoksa Innocent Defendant öneririm film kore dizisi bu arada o yüzden ülke takıntısı dedim
aslında var yok diyemem ama kore tarzı falan yakın gelmiyor ya :) squid game izlesekte oda yani ani patlama yaptı fln o yüzden yani ayrıca şuan üni hazırlanıyorum çok zaman da yok sabahtan akşama kadar dizi izlemiyorum yani ama ileride bir bakarım eyw
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hz. Yusuf öneririm eğer izlemediysen
kanka sağlam seneryolu sarıcak bir şey lazım ya

Stranger Things öneririm. İzlediğim en iyi diziydi.
onuda çok duydumda bir bakayım 1 2 bölüme sarıcak mı ona göre devam ederim

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Enes Sayar
arkadaşlar biraz önce Witcheri bitirdim çok iyiydi ama diğer sezona 1 yıl var malum yapıcak bir şey yok şimdide bana dizi lazım izlediğim dizileri yazayım yine devam edicem
-Prison Break -Breaking bad -The Witcher
-La casa de papel -Dexter -himym
-13 reasons why -Sex education -GoT
-Dark -AoT -How to sell drugs online
-Westworld -Squid game -Chuck -Arcane
bunlar izlediğim diziler en sondan başlarsam birkaç sıralama Witcher Prison Break arcane breaking bad olduğu için ki hepsi çok iyiydi o yüzden şimdi izlicek dizi bulamıyorum birkaç duyum aldığım dizi var mesela lost, fringe, the 100, supernatural ve black mirror bunlar nasıldır veya ekstra önerceğiniz dizi varmı sarsın istiyorum ya bu Witcher tarzı normalde eski çağ tarzı dizileri pek sevmem GoT'u bile 1.sezon sonunda bırakmıştım ama Witcher çoook iyiydi çok sevdim en son bu boşlukta kalmayı Dexter da yaşamıştım. Prison break flnda çok bayıldım ama işte ardından Witcher izleyince o hissiyatı yaşamadım doldurdu hemen neyse basit bir konu için çok uzattım help
hımym sevdiysen the office izle

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Okyanus
İlgilendiği Kategoriler
Oyun incelemeleri
onlar aklımda ya ama şuan pek izlemeyi düşünmüyorum

önyargılı olmayım ama o tarz pek hoşuma gitmiyor ya The umbrella academy ye bir bakarım

oyununu oynayıp izlememiştim ama bugün bitirdikten sonra bir baktım başları falan yani zaten kitaptan alınmış bir şey ama çok benzer şeyler vardı karakterlerin oyundaki tiplerinden dizideki tiplerine falan tabii ki yennefer da faln hayal kırıklığına uğratsada iyiydi ya çok fena sarmıştı witcher

animasyon düşünmüyorum ya normalde azcık bakmıştım ama eminim iyidir zaten shirtlerini fln giyiyorum ama şimdi birde Witcher Prison breaktan falan çıkınca bana sütüne sağlam sarıcak bir seneryo lazım :d

bakıcam eyw hiç duymadım ama

duymadım ama bir bak
Yen harbiden çok kötü bir aktörde oynatılmış ya :[

trenboloneren

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Eren İlker Ağar
İlgilendiği Kategoriler
Fitness
Instagram
@eren__agar
Steam
1075812335
Discord
eren21601#7919
Reddit
eren21601
aslında var yok diyemem ama kore tarzı falan yakın gelmiyor ya :) squid game izlesekte oda yani ani patlama yaptı fln o yüzden yani ayrıca şuan üni hazırlanıyorum çok zaman da yok sabahtan akşama kadar dizi izlemiyorum yani ama ileride bir bakarım eyw

kanka sağlam seneryolu sarıcak bir şey lazım ya

onuda çok duydumda bir bakayım 1 2 bölüme sarıcak mı ona göre devam ederim
Knkm bahsettiğim dizi 18 bölüm ve baya iyi ödül fln da almıştı yanlış hatırlamıyosam şuan tr de uyarlaması var hatta

Farway

80+ Silver
Ezel izle .d

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
arkadaşlar biraz önce Witcheri bitirdim çok iyiydi ama diğer sezona 1 yıl var malum yapıcak bir şey yok şimdide bana dizi lazım izlediğim dizileri yazayım yine devam edicem
bunlar izlediğim diziler en sondan başlarsam birkaç sıralama Witcher Prison Break arcane breaking bad olduğu için ki hepsi çok iyiydi o yüzden şimdi izlicek dizi bulamıyorum birkaç duyum aldığım dizi var mesela lost, fringe, the 100, supernatural ve black mirror bunlar nasıldır veya ekstra önerceğiniz dizi varmı sarsın istiyorum ya bu Witcher tarzı normalde eski çağ tarzı dizileri pek sevmem GoT'u bile 1.sezon sonunda bırakmıştım ama Witcher çoook iyiydi çok sevdim en son bu boşlukta kalmayı Dexter da yaşamıştım. Prison break flnda çok bayıldım ama işte ardından Witcher izleyince o hissiyatı yaşamadım doldurdu hemen neyse basit bir konu için çok uzattım help
amazon prime/ UPLOAD
blutv/ALEF
Netflix/ Record OF Ragnarok (anime)

Klaus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Klaus
The orginals

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Tolga
Black Mirror.

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
01 :cool:

Jubatusz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Çağatay Güvenç
o tarz pek sevmiyorum ya eski zamanlar yani savaş vb istisna olarak Witcher var işte ama onda büyücü Witcher elf fln birde seneryoda sağlam olduğu için o çok sarmıştı

Top Bottom