Neler Yeni

Dizi Önerisi

Jaqeuin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Orhan ATAKUL
Madem Korona var biz de boş kalmayalım Arrow, La Casa De Papel, Lucifer, Protector, Sherlock hariç bölümleri fazla uzun olmayan dizi önerilerinizi bekliyorum.

kubilayer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Kubilay
Kendi kişisel listem olacağını belirteyim. Sizin de favorileriniz varsa yazabilirsiniz liste şekilde.
------------------------FİLMLER------------------------
Imitation Game - Alan Turing'i ve Nazilerin enigma sistemini anlatan güzel bir film.
Birdman - 9 dalda Oscar'a aday olmuş yine güzel bir film.
Secret Window - Stephen King'in kitabından uyarlama güzel ama eski olduğundan sıradanlaşmış lakin izlemeye değer bir film.
Split - 23 kişiliği olan bir adamın yaşadıklarını anlatan bir film.
The Pianist - Wladyslaw Szpilman'ın gerçek yaşam öyküsünü anlatan bir film.
------------------------DİZİLER------------------------
Limitless - İlaç ile dehaya dönüşen bir adamın FBI'da yaşadıklarını anlatan bir dizi
Chernobyl - Rusya'da patlayan nükleer reaktörü anlatan, hikayeleştiren bir dizi.
Mindhunter - Azılı suçları inceleyen iki FBI ajanının yaşadığı olayları anlatan bir dizi.
Dahası eklenecek

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa Beyaz
Madem Korona var biz de boş kalmayalım Arrow, La Casa De Papel, Lucifer, Protector, Sherlock hariç bölümleri fazla uzun olmayan dizi önerilerinizi bekliyorum.
Vikings ve spartacusu tavsiye ederim vikings için keşke hafızam silinsede tekrar başlasam dedigim çok oldu ?

Tansileta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ömer Oktay Bal
toy boy oneririm, konu baştan bakıldıgında tuhaf ama konusu güzel

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Ahmet
La case of papel. Stranger things. Titans. Lucifer. The 100

BarisBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Barış Cem Yelkenkaya
Prison Break , Breaking Bad izlemeni tavsiye ederim her bölüm bir diğerini kovalayan dizilerden. Bir bölümü bitirdin mi hemen diğerine geçmek isteyebileceğin türden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
ömer yaşar
Prison break
Breaking bad
Peaky blinders
Biraz uzunlar ama inan zamanin nasil gectigini nasil bitirdiğini anlamayacaksin .Bunlar izleyebilecegin en iyi dizilerdendir. Favorim kişisel düşüncem hemen peaky blinders başlaman olur .

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Eğer bilim kurgu seviyorsan benim gibi dark, altered carbon, the rain, the order izlemeni kesinlikle tavsiye ederim soluksuz izleyeceğinden eminim ayrıca izlemediysen prison break de izleyebilirsin o da gayet güzel vampirli bir dizi bakıyorsan van helsing izleyebilirsin eğer kanlı dövüșlü birșey bakıyorsan vikingsi kesinlikle tavsiye ederim gayet güzel yine bilim kurgu dram karıșık birșey istersen black mirror tavsiye ederim șimdilik aklıma gelen bunlar baya film dizi izleyen birisi olarak ha bide korku ve gerilim olarak the haunting of the hill house dizisini izleyebilirsin

tns1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Oğuz
Bölümler kısa olsun dersen. Çerez tadında. How i meet your mother ve big bang theory öneririm.
Savaş dizisi olarak band of brothers güzeldir.

Bilim kurgu olarak fringe ve person of interest

Lackada

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Berk Yörük
Sadece bi önerim olacak yukarda birisi limitles yazmış sherlock u izlediysen bunu izleme sıkılırsın sherlock un ilaçlı versiyonu gibi ama sıkıyo yinede sen bilirsin

Jaqeuin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Orhan ATAKUL

Jaqeuin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Orhan ATAKUL
Eğer bilim kurgu seviyorsan benim gibi dark, altered carbon, the rain, the order izlemeni kesinlikle tavsiye ederim soluksuz izleyeceğinden eminim ayrıca izlemediysen prison break de izleyebilirsin o da gayet güzel vampirli bir dizi bakıyorsan van helsing izleyebilirsin eğer kanlı dövüșlü birșey bakıyorsan vikingsi kesinlikle tavsiye ederim gayet güzel yine bilim kurgu dram karıșık birșey istersen black mirror tavsiye ederim șimdilik aklıma gelen bunlar baya film dizi izleyen birisi olarak ha bide korku ve gerilim olarak the haunting of the hill house dizisini izleyebilirsin
bilim kurgu severim dark ilk başlayacağım dizi olacak sağolasın dostum

Top Bottom