Neler Yeni

Dizi Tavsiyesi Verir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Cerşit
merhaba karantina günlerinde çok sıkılıyorum .kardeşimle izleyebilceğimiz dizi önerilerinizi bekliyorum
dizi film zevkimi anlamanız için ;
sevdiğim bi kaç dizi : Riverdale / Teen Wolf / Lacasa De Papel / The Umbrella Academy / Titans / How to sell drugs online (fast) / Lost in Space / The Order / The Walking Dead / To The Lake / İnto The Night / ->
Control Z / Stranger Things / Punisher / İron Fıst / Elite / I am not okay with this / Snow Piercer / Ragnarok / Cobra Kai / Lucifer / The Witcher / The Rain / Deadly Class / Day Break / Locke & key / Wu Assasins
EVET BİRAZ NETFLİX İ SÖMÜRDÜM.

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Breaking bad
Black mirror
Prison break
Scherlock
Love death and robots
Maşallah bütün ergen dizilerini yalayıp yutmuşsun.
Azcık ağır yapım izle.
İstersen hbo dan falan da önerebilirim daha iyidir hbo yapımları.

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
merhaba karantina günlerinde çok sıkılıyorum .kardeşimle izleyebilceğimiz dizi önerilerinizi bekliyorum
sevdiğim bi kaç dizi : Riverdale / Teen Wolf / Lacasa De Papel / The Umbrella Academy / Titans / How to sell drugs online (fast) / Lost in Space / The Order / The Walking Dead / To The Lake / İnto The Night / ->
Control Z / Stranger Things / Punisher / İron Fıst / Elite / I am not okay with this / Snow Piercer / Ragnarok / Cobra Kai / Lucifer / The Witcher / The Rain / Deadly Class / Day Break / Locke & key / Wu Assasins
Lupin ve Sherlock. (sherlockun 3. veya 2. bölümünde (bölümün adı belgravia da skandal olması lazım) çıplaklık var onun dışında hiç cinsellik vs yok)

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Arda Cerşit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Breaking bad
Black mirror
Prison break
Scherlock
Love death and robots
Maşallah bütün ergen dizilerini yalayıp yutmuşsun.
Azcık ağır yapım izle.
İstersen hbo dan falan da önerebilirim daha iyidir hbo yapımları.
gençlik dizisi seviyorum ve bence hepsi çok sürükleyici izlerken hiç sıkılmadım , herkezin zevki başkadır
saolun öneriler için ; @helpyardımplz @atachu @kaplanharun

adidas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
Berke Kırmızı
Hayatta kalma, Bilim kurgu, Aksiyon... Kesinlikle önerim The 100 olacaktır. 2 kere bitirdim.

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Supernatural şiddetle öneririm.
The 100 aynı şekilde.

El-Bâbin_Şubin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Ragnarok - Rıse of empires ottoman - Bodyguard

Top Bottom