Neler Yeni

Doar 6.78 pc alınır mı? ?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Dolar 6.78 olmuş pc alınır mı? düsmesinimi bekliyeyim yoksa dahada artarmı.
bence alın dolar pek fazla değişmeyecek, peki neden? Virüs gittikten sonra olsa olsa 50 60 kuruş falan düşecek. Ama o zamana zaten 7 ye kadar çıkacak dolar büyük ihtimalle. Yani yine 6,5 civarında olacak. Beklemenize gerek olmadığını düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kerem Yeldan
Amerikanın koronadan başı yandığından dolayı bir anlık düşüş olucaktır. Para uzmanları salgın sonrası türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerin paralarının değerleneceğini değerli olan paraların değerinin düşeceğini belirtiyor. Seçim senin :)

Beatila

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Atila
Karantina dönemi bitince anlik dolar düşecek ondan sonra zaten parcalarda hem dolarin düsmesiyle bi fiyat azalmasi bide indirimli fiyatlari olur

Beatila

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Atila
Kesinlikle yazı bekle düşecektir.

Yasin Çınar

80+ Bronze
Dolar her zaman artıyor resmen :) Artık çoğu kişi oyun konsollarına yöneliyor eğer bütçen var ise ben sana xbox series x'i yada ps5'i beklemeni öneririm sonuçta o fiyata (1000 dolar civarı olacakmış) toplanan bir sistemde 8k oyun oynayamıyorsun.

FatihSn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
FATİH SUNA
hep pişmanlık duymuşumdur elimde para varken keşke alsaydım diye ama kısmet işte dolar çıkar çıkacak büyük ihtimal abd nin durumu ortada pc şuan için toplanmaz ama temmuz gibi olabilir

AknEfe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Akınefe
aynı soruyu dün ben sordum ve açıkçası bende bilgisayar alıcaktım vazgeçtim eğer ortalık düzelirse yaza alırım belki

ErdemOzturk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
ErdemÖztürk
Instagram
erdmxztrk
Bilgisayara Sahip Olunduktan Sonra Dolara Pek Takılmaz. Ancak İlerdeki Yıllar için Sistem Toplamak Sıkıntı Olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,975
Üyeler
156,415
Son üye
Nihatpkgz
Top Bottom