Neler Yeni

Dönüştürücü hakkında

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Herkese merhaba, 2 gündür yan monitörümde sorun yaşıyorum VGA to HDMI olarak kullandığım bir ekipmandan olduğunu söyledi arkadaşım (oyun oynarken bir anda power saving mode diyip kapandı kardeşimin bilgisayarında da denedim aynı hatayı alıyorum LG yazıyor sonra hata veriyor gidiyor) bu 2 dönüştürüceden siyah olanı vardı ben monitörü alırken şimdi yine aynısından mı alayım yoksa bu beyazlı olan mı daha iyi yarına geliyor hem de beyazlı olan veya farklı bir sorun olabilir mi bilginiz varsa yardımcı olursanız çok iyi olur gözüm alıştı sürekli yan monitöre dönüp duruyorum.

Monitörü satın alırken yanında verdikleri dönüştürücü

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Herkese merhaba, 2 gündür yan monitörümde sorun yaşıyorum VGA to HDMI olarak kullandığım bir ekipmandan olduğunu söyledi arkadaşım (oyun oynarken bir anda power saving mode diyip kapandı kardeşimin bilgisayarında da denedim aynı hatayı alıyorum LG yazıyor sonra hata veriyor gidiyor) bu 2 dönüştürüceden siyah olanı vardı ben monitörü alırken şimdi yine aynısından mı alayım yoksa bu beyazlı olan mı daha iyi yarına geliyor hem de beyazlı olan veya farklı bir sorun olabilir mi bilginiz varsa yardımcı olursanız çok iyi olur gözüm alıştı sürekli yan monitöre dönüp duruyorum.

Monitörü satın alırken yanında verdikleri dönüştürücü

Hocam bende siyah olanı var sorunsuz kullanıyorum. Bence bunlar çinden markasız geliyor ve alfais üzerine marka basıyor çünkü hepsinin tasarımı aynı. Bence ucuz olanı alın.

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bende siyah olanı var sorunsuz kullanıyorum. Bence bunlar çinden markasız geliyor ve alfais üzerine marka basıyor çünkü hepsinin tasarımı aynı. Bence ucuz olanı alın.
olay o dönüştürücü dışında değildir umarım

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Çok hassas bir parça, bazen sandalyem prize çarpıyor prizde de monitör kablosu takılı, hemen eski televizyonlardaki gibi karıncalanmaya başlıyor ekran. Büyük ihtimalle dönüştürücü kaynaklıdır.
Beyaz olanı satın aldım bakalım ne olucak

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Amazondan aldığım beyaz dönüştürücü 1 günde geldi ve sorunu çözdü miss gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR