Neler Yeni

Doge coin neden böyle birden arttı

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
Birden böyle patladı bildiğiniz neden öyle oldu bilginiz varmı

uydu3

80+ Silver
Coin shitcoin yani amacı yok teknik analizde işlemiyor sadece pump ve dumpçular sayesinde fırlayıp düşüyor hiç bir sebebi yok yani

Phenoma

80+ Silver
Tesla hisselerini yakın zamanda Binance'de coin olarak arz etti.
Bu durum da Musk a bağlı olan bu coinde artışa sebep oldu.
Ben bunu bir hafta önce görüp tüm paramı ona basmıştım neredeyse.
Bugün bastığımın 5 katını çektim ve şu anda GPU bakıyorum. :)
Piyasayı takip etmek önemli

( Bu arada bu benim yorumum. Belki de çok alakasız şekilde fırlamış da olabilir ama bu daha somut ve mantıklı geldi bana ayrıca öngördüğüm şey gerçekleşince de biraz doğrulandı dediğim )

Fyoureyes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Cem
elon musk ve bir kaç ünlünün tweetleri fomoya sebep oldu yani artışı gören kârı kaçırmamak için bu tarz durumlarda coin yükselişte olsa da yüksekten giriş yapıyor ve bu durum iyice yükselmesine sebep oluyor belli bir noktadan sonra yerini dump yani ani düşüşlere bırakıyor normalde arkadaşların da bahsettiği gibi bir amacı olmayan coindir kendisi, en azından bir amacı varsa da hiç belli etmiyorlar 😁 ytd

Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Siyah Limon
Arkadaşlar alakası yok. Amerikada bazı bar ve cafeler "Dogecoin" ile ödemeyi aktif etti. Yani insanlar doge coin ile oturup yemek yiyebiliyor içecek içebiliyor hemde temassız şekilde. Düşünün cafeye oturdunuz hesabı istediniz paribudan QR kod okutarak hesabı ödüyorsunuz. Bu şu demek : Dogecoin dolar gibi Euro gibi bir kullanım aracı oldu. Durum böyle olunca ELON musk ın da işaretleri dogecoine çevirmesi ile fiyatı değerlendi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,449
Üyeler
138,355
Son üye
Bedirhn
Top Bottom