Neler Yeni

dokodemo adlı uygulama güvenilir mi mantığı tam olarak nedir.

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Merhaba kuzenimin bir arkadaşı bu uygulamadan bahsetmiş ve dediği kadarıyla örnek olarak 100 dolar attığınız da size günlük kazanç veriyor reklam vb. izleyerek bunu artırabiliyorsunuz. Anladığım önceden sanal mining siteleri vardı onun gibi bir şey sanırım bilgisi olan var mı? (para çekiliyor)

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

LeftSpace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Mustafa Aksoy
beleş peynir fare kapanında olur kardeşim.
Sen 100 dolar yatıracaksın ve paramı kazanacakmışsın ee ne oluyor dolar tl den hamile kalıp artıyormu ?
bizim insanımız akıllanmaz beleş para gördümü iqsu düşüyor. Yeni tosuncuklar sizi biraz tokatlasın bir süre sonra akıllanırsınız.

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
beleş peynir fare kapanında olur kardeşim.
Sen 100 dolar yatıracaksın ve paramı kazanacakmışsın ee ne oluyor dolar TL den hamile kalıp artıyormu ?
bizim insanımız akıllanmaz beleş para gördümü iqsu düşüyor. Yeni tosuncuklar sizi biraz tokatlasın bir süre sonra akıllanırsınız.
Denedim ve yaklaşık 10-12 günde 200 dolar üzerinde para kazandım. Hala devam ediyor ve parayı çekebiliyorum. Şimdiye kadar her hangi bir sorun yaşamadım.
Uygulama reklam ile değil sipariş onaylayarak size komisyon veriyor.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,451
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Ponzi sistem ben de kasıtlı halde denedim. Belli bir süre kazanç sağlıyor evet ama sonra ansızın kitliyor. Ana parayı çıkarttıktan sonra kullanmaya devam edebilirsin istediğin gibi.

Dolandırıcılık kısaca.

milenix

80+ Gold
Denedim ve yaklaşık 10-12 günde 200 dolar üzerinde para kazandım. Hala devam ediyor ve parayı çekebiliyorum. Şimdiye kadar her hangi bir sorun yaşamadım.
yakın zamanda parayı kaybedince yaz bakayım ne halde olacaksın o zaman

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Ponzi sistem ben de kasıtlı halde denedim. Belli bir süre kazanç sağlıyor evet ama sonra ansızın kitliyor. Ana parayı çıkarttıktan sonra kullanmaya devam edebilirsin istediğin gibi.

Dolandırıcılık kısaca.
Aynen bende öyle yapacağım. 10-15 gün sonra anaparam çıkmış olacak ve kârla devam etmeyi düşünüyorum. Sitenin eylül ayına kadar kiralandığı bilgisi var ancak ben mayıs ayı gibi kapanıcağını düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yakın zamanda parayı kaybedince yaz bakayım ne halde olacaksın o zaman
Bu riski göze alıyorum zaten çok bir para kaybetmiş olmuyacağım ancak düşündüğüm gibi giderse güzel miktarlar kazanmış olacağım.

milenix

80+ Gold
Aynen bende öyle yapacağım. 10-15 gün sonra anaparam çıkmış olacak ve kârla devam etmeyi düşünüyorum. Sitenin eylül ayına kadar kiralandığı bilgisi var ancak ben mayıs ayı gibi kapanıcağını düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu riski göze alıyorum zaten çok bir para kaybetmiş olmuyacağım ancak düşündüğüm gibi giderse güzel miktarlar kazanmış olacağım.
gitmez knk kimse sana beleşe yahni vermez anca 3-5 kişi kazanır karşılığında yüzlerce kişi kaybetmiş olur klasik olay artık

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
gitmez knk kimse sana beleşe yahni vermez anca 3-5 kişi kazanır karşılığında yüzlerce kişi kaybetmiş olur klasik olay artık
Arkadaşım parayı çektim belli bir kârımı aldım ve hala içeride para var 10-15 güne bütün parayı çıkarmış olucam ve daha sonrası kâr olmuş oluyor. Sitenin şuan bir sıkıntısı yok ancak ileride tabii ki olacak bunun herkes farkında zaten. 10-15 Gün devam ederse eğer sorun olmaz benim için ancak o süre içinde kapanırsa kaybederim. İhtiyacım olan bir para değil ve kaybetsem de çok üzülmem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Şahin
Arkadaşım parayı çektim belli bir kârımı aldım ve hala içeride para var 10-15 güne bütün parayı çıkarmış olucam ve daha sonrası kâr olmuş oluyor. Sitenin şuan bir sıkıntısı yok ancak ileride tabii ki olacak bunun herkes farkında zaten. 10-15 Gün devam ederse eğer sorun olmaz benim için ancak o süre içinde kapanırsa kaybederim. İhtiyacım olan bir para değil ve kaybetsem de çok üzülmem.
Kardeşim bende dokodemo mağduruyum. Sen nasıl para çekebiliyorsun yardımcı olursan sevinirim.

Top Bottom