Neler Yeni

Doktor bazen kader bazen kederdir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Tarık Emir
Size şimdi doktorun nasıl keder ve kader olduğunu yaşadığım olayla anlatacağım.
Bu senenin Ocak-Şubat ayları gibi dizimde ağrılar ve ara ara kitlenmeler oluyordu.O zamanlar futbol turnuvasındaydım bu yüzden ailem top oynadın ondandır ondandır diyip geçiştiriyordu sınav senem diye.
Daha sonra ufak bir kemik çıktı diz kapağımın üzerinde ve ağrılarım dinmeyince götürdüler.
Evime en yakın olan hastanelerden birine gittik ve kemik üzerinde diken gibi bişey var dedi.Sorular sordum ve cevaplaması kaçamaklıydı.En sonunda genelde aciliyeti olmayan bişey ve sınav sonrasında isteğine göre kazırım dedi.Annemde yok güler yüzlü yok ilgilendi deyip ikna oldu.Doktor daha sonra mr vermişti gidip çekildim ama daha sonra doktoru beğenmediğim için o doktora gitmek istemedim ve daha önceden bildiğim bir doktor olan bir doktora yazdım yanına çağırdı ama doktorda uzaktı bu yüzden annem mırın kırın ediyordu.
Neyse ben en sonunda zar zor götürdüm ve doktor ilgilendi direkt doğru noktalara değindi ve daha önceki doktorun çektirdiği mr a baktı ve ne görsün diz kapağımın orada olan kemik için uyluk mr ı çektirmiş.Daha sonra tekrar kendi mr istedi ve gittiğimde onun kemik değil ve kist olduğunu anladı.
16 Martta ilk kez doktora gittim ve 16 mayısta konuldu tanı.Bir doktor yüzünden kistim çok hızlı bir şekilde büyüdü ve daha kistim incelenemedi.5 Haziranda anestezi randevum var daha sonra ortopediyle ortak bir tarih belirleyip örnek alıp incelenecek ve daha sonra tedavim başlayacak.
İkinci gittiğim doktor bu süreci hızlı yönetip tanıyı koydu ama ilki yüzünden hem hastalığım ilerledi hem geç tanı konuldu ve belkide tekrar ona gitsem tanı konmayacak ve hala kemik sanıp gezecektim.
Büyük ihtimalle kötü huylu olduğu düşünülüyor ve hem bacağımı kaybetme hem tüm vücuduma yayılma riski var ve ilk gittiğimde ilerlememişti şimdi ise hızla ilerliyor.
Mr ı dahi doğru çekemeyen bir doktor nasıl hastanede barınabiliyor ve uzman olabiliyor anlamıyorum.Hayatıma etki edebilecek derecede hatası var.
Bu yüzden tek doktora bağlı kalmayın.
Basit bişey gibi düşünülen şeyler hayatınızı mahvedebilecek boyutlara gelebilir.

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Ahmet
hocam yanına kar bırakmayın o sözde doktorun

Top Bottom