Neler Yeni

Dolandırılmış olabilirim. Bakar mısınız :-/

desper99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan TÜRK
selamlar, ben uzun zaman boyunca chrome tarayıcısını kullandım sonra edge tarayıcısına geçtim ama chrome'da olduğu gibi hazır bir e-posta hizmeti yoktu bende eklenti indirerek bu sorunu çözebileceğimi düşündüm 3-4 aydır edge tarayıcısını kullanıyorum. uzantı ekleme kısmından e-posta için uzantı indirdim ve kendi asıl kullandığım e-posta ile giriş yaptım normalde böyle güvensiz yerlere falan google'a "temp-mail" yazar oradan çıkan rastgele mailler ile hesap oluştururum böylece dolandırma vs asla yaşamam baya tedbirliyimdir bu konuda. Ama bu sefer "nasılsa mail hesabımı er ya da geç gireceğim diye düşündüm." ve google hesabımı girdim. hani e-posta şifre falan yazmıyor çıkan hesabı seçiyor ve oturum açıyoruz ya o şekilde girdim sonra premiumum falan deyince bundan bir halt olmaz diyerek sildim fakat 5 dk içinde e-posta geldi satın alma işlemi 22 dolar falan yazıyordu çeviri ile açtım daha tamamlanmamış diyor ama ben hala endişeleniyorum internetten biraz araştırınca öğrendim bu adamlar pek çok kişiye böyle "geçirmiş" bende bundan endişe ediyorum. Google hesabımda hiçbir kredi kartı vs yok abonelikleri falan da kontrol ettim abonelik falan da gözükmüyor ama diyorum ya güvenemiyorum. Edge için forumlara falan baktım ama bu durumla karşılaşan yok fakat benden para çekeceğini söyleyen site hakkında yüzler kişi dolandırıcı demiş. bazı resimleri ekliyorum.
Screenshot_8.png

Yukarıdaki foto indirdiğim eposta hizmeti, en yukarıda onaylı falan ve çok indirilmiş diye indirdim ama muhtemelen bot ile yapmışlar. Çünkü hiç yorum vs yok. Bir Alttaki görsel ise bana gelen e-posta.
Screenshot_5.png

daha tamamlamadığınızı diyor bende buna güveniyorum abonelik falan almadım herhalde diye. Umarım bir sorun olmaz. Çünkü adamlar bildiğin dolandırıcı.

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,055
İsim
Mert Metshi
dolandiricilik bir sey yok hocam premium al diye baski yapiyorlar sadece kartini girmezsen sorun olmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,414
Üyeler
156,326
Son üye
demeter
Top Bottom