Neler Yeni

Dolap kullanıcılar için Sahibinden kadar güvenilir mi?

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Dostlar herkese iyi akşamlar öncelikle. 2. El monitör alacağım. Adam önce Sahibinden den satayım kargoyu öde dedi. Kargoda başına bir iş gelse ben biraz zarardayım o bitti. Dolaptan 200 lira hizmet bedeli ödüyorum kargo çok ucuza geliyor. Fakat sıkıntı şu param direkt satıcının hesabına geçer mi? Sahibinden kadar güvenilir midir? Bir de bu monitörü abime aldırsam otobüse falan verseler nasıl olur? Riskli iş o yüzden kafam karışık. Bir bilen yardımcı olursa sevinirim. Kimseyi mağdur etmek gibi bir düşüncem yok adam da paraya sıkışmış kimsenin zor durumda kalmasını istemem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Mustafa Dinçer
Dostlar herkese iyi akşamlar öncelikle. 2. El monitör alacağım. Adam önce Sahibinden den satayım kargoyu öde dedi. Kargoda başına bir iş gelse ben biraz zarardayım o bitti. Dolaptan 200 lira hizmet bedeli ödüyorum kargo çok ucuza geliyor. Fakat sıkıntı şu param direkt satıcının hesabına geçer mi? Sahibinden kadar güvenilir midir? Bir de bu monitörü abime aldırsam otobüse falan verseler nasıl olur? Riskli iş o yüzden kafam karışık. Bir bilen yardımcı olursa sevinirim. Kimseyi mağdur etmek gibi bir düşüncem yok adam da paraya sıkışmış kimsenin zor durumda kalmasını istemem.
dolap da ürün aldığın sattığın zaman paran havuzda bekliyor ürünü teslim aldıktan sonra onaylarsan satıcıya geçer yada kargo kodu ile bedava gerş yollayabılırsın dolapta sonra paranı geri verirler

cevikyusuf

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Çevik
Para adamın hesabına direk geçmez sen kargoyu alırsın onaylarsin ardından adamın dolap hesabina yatar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ardından 10 dan önce yatırma emri verdiyse o gün 10 dan sonra verdiyse ertesi iş günü para kendi banka hesabına yatar

Orhanaygun41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Orhan Aygün
İlgilendiği Kategoriler
2.EL PC ALIŞ-SATIŞ VE PC TOPLAMA konularına etiketleyebilirsiniz.
Steam
https://s.team/p/ckgf-kndf/VRFNVGJG
Discord
orhanaygun#3804
Kargo ile monitör almanı tavsiye etmem şu ana kadar bir çok parça kargo ile aldım fakat monitör alırken her zaman elden almayı tercih ediyorum kargoda ne olcağı belli olmuyor çünkü.

EmirCamon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Emir
Kargo ile monitör almanı tavsiye etmem şu ana kadar bir çok parça kargo ile aldım fakat monitör alırken her zaman elden almayı tercih ediyorum kargoda ne olcağı belli olmuyor çünkü.
Kargoyla monitör aldım tertemiz geldi şansada bağlı

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam dediğim gibi monitör Türkiye nin bir ucunda ben diğer ucundayım. Otobüse vermeyi düşündüm ama bilemiyorum. 2. El Monitörü kasa alım satımı dönüyor face gruplarında ben de bilmiyorum nasıl yapıyorlar. Adam çok iyi paketlerim bişey olmaz diyor. Dediğim gibi kimse mağdur olsun istemiyorum.

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,527
İsim
Deniz Bey
ben her türlü guvenmıyorum ikisined neden çünkü art niyetli insan çok memlekette her şeyi kötüye kullanabilir çok şey sattım hiç birinde de param guvende tarzı şeyi kullanmadım,sadece dolabın kargo olayını kullandım kargp uygun çıksın diye onun dışında ürünün parasını peşin alıp kargoladım hep yada facebook grubunlarında guvenilir kişi bulup grupta onu aracı yapıp o şekilde alışveriş gerçekleştrdik

Rulep

80+ Gold
Dolap güvenilir çok satım alım yaptım tek dert edeceğin şey monitör kargoda zarar görmemesi olur

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
ben her türlü guvenmıyorum ikisined neden çünkü art niyetli insan çok memlekette her şeyi kötüye kullanabilir çok şey sattım hiç birinde de param guvende tarzı şeyi kullanmadım,sadece dolabın kargo olayını kullandım kargp uygun çıksın diye onun dışında ürünün parasını peşin alıp kargoladım hep yada facebook grubunlarında guvenilir kişi bulup grupta onu aracı yapıp o şekilde alışveriş gerçekleştrdik
Şimdi burda isim vermek istemiyorum face'de güzel gruplar var aracılar var zamanında çok telefon da aldım faceden. Bir bildiğiniz varsa özelde yazarsanız sevinirim.

Dolap güvenilir çok satım alım yaptım tek dert edeceğin şey monitör kargoda zarar görmemesi olur
İşte onu diyorum ya dostum ben 200 lira verdiğimşe kalırım para değil adamın zararının yanında. Allah'ın izniyle bir şey olmayacaktır diye düşünüyorum güzel paketlendiği taktirde.

Rulep

80+ Gold
Şimdi burda isim vermek istemiyorum face'de güzel gruplar var aracılar var zamanında çok telefon da aldım faceden. Bir bildiğiniz varsa özelde yazarsanız sevinirim.

İşte onu diyorum ya dostum ben 200 lira verdiğimşe kalırım para değil adamın zararının yanında. Allah'ın izniyle bir şey olmayacaktır diye düşünüyorum güzel paketlendiği taktirde
inşallah birde şöyle bir durum var adam fiyat konusunda anlaştınız mı çünkü satıcadan da komisyon kesiyor dolap

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler

DocToR2

80+ Silver
Dahası