Neler Yeni

Yardım Dolap'tan satış yapılır mı? Satıcının dolandırılma ihtimali var mı?

internet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yusuf Alp
Merhaba arkadaşlar. Dolap'tan alıcı ödemeli Taotronics Soundliberty 97 Bluetooth 5.0 TWS kablosuz kulaklık satacağım.
Sahibinden param güvende kullanan satıcıların dolandırılması gibi Dolap'tan kargoya veren dolandırılır mı?

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba arkadaşlar. Dolap'tan alıcı ödemeli Taotronics Soundliberty 97 Bluetooth 5.0 TWS kablosuz kulaklık satacağım.
Sahibinden param güvende kullanan satıcıların dolandırılması gibi Dolap'tan kargoya veren dolandırılır mı?
dolapta daha çok alıcı dolandırılır

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dolaptan satış yapıyorum.
1 kez telefon ve yedek parça sattım . Alıcı kabul etti. Sorun çıkmadı.
Bugün de ekranı kırık bir cihaz sattım bakalım ne olacak.
Alıcı isterse kargoyu göndermeden önce video çekip yükleme kısmı var. Oraya ürünü paketlerken ki durumunu koyabilirdim.

Ayrıca 1 gün onay süresi var . Onaylanmadığı takdirde iade etme durumu var ama telefon sattığım için iade almam diye belirtiyorum.

The Semih

80+ Silver
Artık satıcı değil alıcılar dolandırıcı çoğunlukla, o yüzden satış yapmadan önce video kaydı kesinlikle yapın ürün hakkında.

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dolapta komisyon belli bir oranla gerçekleşiyor. 400 tl lik ürün satışında 60 tl hizmet ücreti 40 tl kargoyu alıcıdan kesiyor. Satıcıya 300 tl kalıyor. Alıcıdan da kesiyor kaç tl bilmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,953
Üyeler
153,321
Son üye
EfeGeneral
Top Bottom