Neler Yeni

Dolar 5 günde 30 kuruş arttı !

Kinkof11

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
EMRE KAYA
Dolar 5 günde 30 kuruş arttı

Dolar kurunda son günlerde yukarı yönde hareketler gözlemlenirken ekonomist Selçuk Geçer 31 Mart Yerel seçimlerinden ekonomide çok daha büyük sıkıntılar yaşanacağını söyledi.

2019 dan bu yana geçen zamanda dolar o zaman 5 TL iken şimdi 9tl 30 kuruş...

Bir şeylerin değişme vakti çoktan gelmedi mi ?

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
Bence erken seçim olmasın çünkü z kuşağının çoğu oy kullanamayacak. Bu sistemin değişmesinin tek yolu z kuşağının oy kullanması.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Kimin seçildiğinin şu zamanda inan bana hiçbir önemi kıymeti yok yerine gelecek kişiler de aşağı kalır yanları yok böyle vaziyetin içine .. diye bir söz var ya işte tam olarak o durumdayız. Ülkenin durumunu düşünenler önce koltuk sevdasından vazgeçsinler.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,177
İsim
Berkecan Ergin
Z kuşağı oy kullanaa ne olur kullanmasa ne olur. Her seçiö kaybedip o koltukta oturan kılıödaroğlunun suçu yok mu? Keza devlet bahçelinin? Şuan siyasetteki herkes tv ye çıkanların %99 u zaten 30-40 yıldır bu siyasetin içinde olan kişiler. Yani adaylara bakıncada bir şey yok değişen olmaz. Misal Diyelim hükümet değişti. Suriyelileri ülkesine geri gönderemezsin, yada avrupa kapılarını patronlara sormadan açamazsın. Ee Ab abd Rusyada kapıları aç gelsinler bize demeyeceklerine göre. Burada tek bir sonuç var coğrafya kaderdir. Herkes elinden geleni yapıp kendini bi yere atmalı

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Z kuşağı oy kullanaa ne olur kullanmasa ne olur. Her seçiö kaybedip o koltukta oturan kılıödaroğlunun suçu yok mu? Keza devlet bahçelinin? Şuan siyasetteki herkes tv ye çıkanların %99 u zaten 30-40 yıldır bu siyasetin içinde olan kişiler. Yani adaylara bakıncada bir şey yok değişen olmaz. Misal Diyelim hükümet değişti. Suriyelileri ülkesine geri gönderemezsin, yada avrupa kapılarını patronlara sormadan açamazsın. Ee Ab abd Rusyada kapıları aç gelsinler bize demeyeceklerine göre. Burada tek bir sonuç var coğrafya kaderdir. Herkes elinden geleni yapıp kendini bi yere atmalı
Hepsi televizyonlara oynuyor torbasını doldurma derdine düşmüş işini yapmıyorlar. Dün habertürk de seçimi kazandıktan sonraki 1 haftalık vaadlerini söyledi bir kadın ben parti başkanı olsam o kadını 1 dakika partide tutmamakla beraber vaadlerimi daha mantıklı ve yapılabilir şeyler derdim.

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Kesinlikle katılıyorum. Yarın seçim olsa 16 yaşa kadar herkes oy kullanabilme hakkına sahip olsa yine de değişeceğini düşünmüyorum ben iktidarın. Şuan yerine kim gelse de düzeltmesi biraz uzun sürecektir.

MrYılmazer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Yusuf Yılmazer
Dolar 5 günde 30 kuruş arttı

Dolar kurunda son günlerde yukarı yönde hareketler gözlemlenirken ekonomist Selçuk Geçer 31 Mart Yerel seçimlerinden ekonomide çok daha büyük sıkıntılar yaşanacağını söyledi.

2019 dan bu yana geçen zamanda dolar o zaman 5 TL iken şimdi 9tl 30 kuruş...

Bir şeylerin değişme vakti çoktan gelmedi mi ?
seçimlerden once daha çok sıkintı olacağini soylemek icin ekonomist olmaya gerek yok , orta zekali herkes bunu soyliyebilir.
değişim icin secim var zaten , adam olanda bu sonuçlara saygi duyar

ExploiT

80+ Bronze
Türk Lirası dışında bir yatırım yapmanızı öneririm Dolar Altın Ev Araba ne varsa artık imkanlarınızda kesinlikle TL'de durmayın.

Bence erken seçim olmasın çünkü z kuşağının çoğu oy kullanamayacak. Bu sistemin değişmesinin tek yolu z kuşağının oy kullanması.
kardeşim öyle diyonda afganları suri leri türk yapıyo adam nerde kazanacaksın ondan erken seçim istiyorlar
1 seçim daha kazınırsalar ülkemizin yeni adı afganye
hayırlı olsun

Kinkof11

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
EMRE KAYA
Artık şu gelirse bir şey olmaz bu gelirse ülke batar şuankinden daha iyisi yok diyenlere sesleniyorum ?

Denediniz mi ? Denemeden yapmadan yargılamadan uzaktan sadece o olur bu olur bu gelirse şu olur diyorsunuz peki nerden biliyorsunuz ?

Amerikan ajanı mısınız ? ne gelirse ülke batar diyorsunuz biz bu seçimler bu partiler niye var ? ülkenin başına gelen insanların en iyisini bulmak için mi ? yoksa ülkenin başına gelip en az parayı çalan insanlar için mi var ? özünüzde türkseniz sorgularsınız araştırırsınız önyargı dan uzak olursunuz denemek her zaman yeni sonuçların daha iyi olmasını sağlar. Bu ülkeyi kurtarmak için Ya İstiklal Ya Ölüm diyenden bu iktidara gelse ülke kurtulmaz diyen bir toplum olduk bunların tek suçlusu şart mı kolaya kaçmak mı ? düşünün bu forumda zeki insanlar olduğunuzu biliyorum ve son olarak Ulu Önder ATATÜRK'ün bir sözünü bırakcağım buraya ;

Top Bottom