Neler Yeni

Dolar bardağı daha ne kadar dolduracak?

Kearnes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
İbrahim Kaya
Evet malum durum belli. Daha dün Sinerji'nin bilgisayar toplama sihirbazında 10.800tl ye topladığım sistem bu gün 11.800tl oldu. Her parçaya zam gelmiş ve 1000tl artış söz konusu. Ne yapılmalı önümüzdeki 2 ay içerisinde pc toplanır mı? Beklenir mi? En azından eski fiyatına dolar geri düşer mi?

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Evet malum durum belli. Daha dün Sinerji'nin bilgisayar toplama sihirbazında 10.800tl ye topladığım sistem bu gün 11.800tl oldu. Her parçaya zam gelmiş ve 1000tl artış söz konusu. Ne yapılmalı önümüzdeki 2 ay içerisinde PC toplanır mı? Beklenir mi? En azından eski fiyatına dolar geri düşer mi?
valla benim de birikmiş altınım var kanka ben de sistemlerle beraber kar ediyorum da şimdi almaktansa altın tam düşrcek gibi olunca bozdurup fiyatlandırmalar dolar düşerse azalınca sistem almayı mantıklı buluyorum

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Evet malum durum belli. Daha dün Sinerji'nin bilgisayar toplama sihirbazında 10.800tl ye topladığım sistem bu gün 11.800tl oldu. Her parçaya zam gelmiş ve 1000tl artış söz konusu. Ne yapılmalı önümüzdeki 2 ay içerisinde PC toplanır mı? Beklenir mi? En azından eski fiyatına dolar geri düşer mi?

Kearnes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
İbrahim Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dolar ile ilgili konular ne zaman bitecek? Ekonomist değiliz biz, bilemeyiz dolar ne olacak.
Bu tarz forumlarda genel olarak teknolji konusu ele alınır. Teknoloji de malum ülkemizde dolara bağlı olduğu için her türlü bu dolarla ilgili soru sormamız gayet sıradan birşeydir bence.

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Piyasadan az çok anlayan bilir.
Ekonomist olmaya gerek yok
Zaten ekonomistlerin görevi başka

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Bu tarz forumlarda genel olarak teknolji konusu ele alınır. Teknoloji de malum ülkemizde dolara bağlı olduğu için her türlü bu dolarla ilgili soru sormamız gayet sıradan birşeydir bence.
Dolar ile ilgili sorular ekonomistlere sorulur. Biz donanım için yardım ediyoruz, dolar ne olur diye kafa patlatmıyoruz burada.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,573
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Doların düşmesi
Güncel Duruma bağlıdır
Coronanın etkisi hala var ve ekonomiyi etkiliyor
bazı nedenlerden dolayıda etkiliyor
Bu Yüzden dolar artıyor

Ve Er geç Düşebilir
Yani Düşmez diye bişi yok fakat güncel durum ve gelecekte ne olabileği önemli

Ve Ülkemiz Çok Kötü Durumda değil yani dolar düşer fakat ne zamana düşer bilinmez

andires42

80+ Silver
Ben en son lise 2 de dolar düşer bekle dediğimi hatırlıyorum arkadaşa.
Üniversite başlayacağım yılın başında ise dolar Trump ın %25 ek vergi getirmesiyle 7 TL yi geçmişti. Fiyat lar 2 ye katladı.
Dünden bugüne 15-20 kuruş dan fazla değer kazandı yerel piyasada dolar demem o ki ne alacaksan çabuk al her geçen gün alamaz hale geliyorsun.

Brk2000B

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Berkehan Küçük
knk tek kelime bu dolar uçar ne kadar hızlı olursan BENCE okadar iyi

Kearnes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
İbrahim Kaya
Doların düşmesi
Güncel Duruma bağlıdır
Coronanın etkisi hala var ve ekonomiyi etkiliyor
bazı nedenlerden dolayıda etkiliyor
Bu Yüzden dolar artıyor

Ve Er geç Düşebilir
Yani Düşmez diye bişi yok fakat güncel durum ve gelecekte ne olabileği önemli

Ve Ülkemiz Çok Kötü Durumda değil yani dolar düşer fakat ne zamana düşer bilinmez
Keşke diğer arkadaşlar da sizin gibi sakin bir şekilde cevap verebilseydi :) kimseyi ekonomist yerine koyduğumuz yok sadece aylardır beklediğimiz kafamızda planladığımız sistem bir anda fiyat artışına geçince mecbur dolar ne olacak diye düşünmeye başlıyoruz diğer arkadaşlar haberiniz olsun :)

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Bardak taştı damlayana yazık olacak :D