Neler Yeni

Dolar düşer mi? (Amacım siyaset değil)

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
taha yaman
Instagram
tahayamaan
Discord
tahayamaan#6708
Apple alıcaksan Boşuna bekleme düşmez Ama belki öbür telefonlar değişikliklik gösterebilir dolara belli olmuyor

Ozmanya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Ozan
5'de olabilir, 10'da. Dolar bu. Ne yapacağı belli olmaz.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,501
İsim
ArtiAnius
Arkadaşlar siyasetle aalkali birsey değil bu ulkede ithalat ihracat in 3 kati uretim 0 siz uretmedikce fiyat artar politika budur ya su ulkede anakart ve ram flyatlarini dusurebilcek biri varsa alin yazimda varsa benimdir 6 7 yil icinde anakart ram gibi bilgisayar parcalari firması kurucam rabbim izin verir gücüm yeterse

Dolara geliceksek dolar 2 3 aya kalmaz 7.80 e falan duser ama dususten 1 hafta sonra yükselir

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Uzun vadede düştüğünü görmedim. Düşeceğini de düşünmüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar siyasetle aalkali birsey değil bu ulkede ithalat ihracat in 3 kati uretim 0 siz uretmedikce fiyat artar politika budur ya su ulkede anakart ve ram flyatlarini dusurebilcek biri varsa alin yazimda varsa benimdir 6 7 yil icinde anakart ram gibi bilgisayar parcalari firması kurucam rabbim izin verir gücüm yeterse

Dolara geliceksek dolar 2 3 aya kalmaz 7.80 e falan duser ama dususten 1 hafta sonra yükselir
6-7 yıla nasıl oluyor o iş.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,501
İsim
ArtiAnius
Uzun vadede düştüğünü görmedim. Düşeceğini de düşünmüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

6-7 yıla nasıl oluyor o iş.
Kanka benim bir arkadaş var elektronik muhendisi olacakta mezuniyet ten sonra bir firma kurucaz fakat ilk olarak sadece 100 er tane ureticez anakart tan 200 tanede ram ureticez sonra youtuberlara deneme urunu olarak yollicaz beğenirlerse devamke olmazsa stop

nurettinsevinc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Nurettin Sevinç
Ben düşeceğine inanmıyorum düşerse de yine yükselir.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kanka benim bir arkadaş var elektronik muhendisi olacakta mezuniyet ten sonra bir firma kurucaz fakat ilk olarak sadece 100 er tane ureticez anakart tan 200 tanede ram ureticez sonra youtuberlara deneme urunu olarak yollicaz beğenirlerse devamke olmazsa stop
Ben de elektronik mühendisiyim de. O iş öyle olmuyor. 100 er tane üreticez dediğim şey için milyonlarca dolar Ar-Ge çalışması gerektiriyor. Herhangi bir geliştirme kartını alıp register derecesinde programlamaya çalışırsan anlarsın. 2 tane bir şey bilmeyen yeni mezunla olmaz o iş. Boşuna gazlamayın kendinizi yani.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,501
İsim
ArtiAnius
Ben de elektronik mühendisiyim de. O iş öyle olmuyor. 100 er tane üreticez dediğim şey için milyonlarca dolar Ar-Ge çalışması gerektiriyor. Herhangi bir geliştirme kartını alıp register derecesinde programlamaya çalışırsan anlarsın. 2 tane bir şey bilmeyen yeni mezunla olmaz o iş. Boşuna gazlamayın kendinizi yani.
Kanka milyonlarca dolar demene gerek yok zaten diledigin arge calismasi olsun 6 yilda kazanicamiz para firma için harcanicak 6 yilda 7 8 milyon tl kazanir isek zaten acilcak he okadar kazanamadik diyelim ozamanda iain icine tircilik giricek

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,451
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
yıl sonu beklenen fiyat 9 tl ve üzeri