Neler Yeni

Dolar son 6 ayın en yüksek seviyesinde ! 16,40 ₺

Aramun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ahmet Akın
,
alsam mı hiç bilemedim ya, 14ten beri düşünüyorum hep yükseliyor, zarar etmeyeceğim sürece sıkıntı olmaz ama tekrar 18den 12ye düştüğü gibi düşme olayi olur mu
o dönem hazine destekli kur korumalı mevduat geldi millet dolarını bozup ona geçmişti ondan 18 den 12 ye düştü tekrar asla düşmez yani bundan daha iyi başka ülkenin ebesini dağlayacak sistemleri varsa bilemem

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,081
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Yakında 50 geçer bu iktidar olduğu sürece.

wake up to reality

80+ Silver
akşam dolar alma kararimi kesinlestirdim
dedim bankalar aksam oldugu icin kapalı, kur aksam sabit sabah olsun 10 kuruş falan düştükten alırım diye düşündüm ama sabah bi baktim dolar daha da artmış

Ukhai

80+ Bronze
dedim bankalar aksam oldugu icin kapalı, kur aksam sabit sabah olsun 10 kuruş falan düştükten alırım diye düşündüm ama sabah bi baktim dolar daha da artmış
Al hocam 2 gün sonra 18 olur zaten :)

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Emir Acar
Düne göre pahalı yarına göre ucuz ytd

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,935
İsim
Hacı
Bunlar şeytanın oyunu 🤣🤣 (!)
Mizah amaçlı :)

MasterOfPuppets

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Gokhan
Uçuyoruz yine. Allah hepimizin yardımcısı olsun. İhtiyacı olup sonra alırım biraz daha düşer alırım diyen arkadaşlar baktığınız ürünleri alın bir an evvel yarın çok geç olabilir.

Lexani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Hasan Solum
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Steam
https://steamcommunity.com/id/mrlexanii/
Facebook
hasansolum22
Discord
Lexani#6194
16.34 oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,643
İsim
Burak Karadağ
16,40
"Abim, ablam, varmı artttıraan !"

Abdullah Hacıgül veyahut PC Hocası, ModArt, Volkan Oyun Kuvvetleri vs. Allah hepsine kolaylık versin. Bu ekonomide bile zoraki topluyorlar ama artık bir yere kadar. İlerisi korkutucu düşüncelere götürüyor insanı.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,428
İsim
Olcay akbulut
,

o dönem hazine destekli kur korumalı mevduat geldi millet dolarını bozup ona geçmişti ondan 18 den 12 ye düştü tekrar asla düşmez yani bundan daha iyi başka ülkenin ebesini dağlayacak sistemleri varsa bilemem
normalde dolar düşünce fiyatlarda düşeceği için zararın olmaz
AMA
Türkiyedeyiz, dolar 1 TL'ye düşse bile daha yüksek dolardan aldıklarımız bitmedi deyip 18 miş gibi kitlemeye çalışırlar

Doların düştükten sonra stabil bi pozisyonda kalması lazım 18 den sonra 13 e çat diye düşüp 3 5 ay takılması gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

normalde dolar düşünce fiyatlarda düşeceği için zararın olmaz
AMA
Türkiyedeyiz, dolar 1 TL'ye düşse bile daha yüksek dolardan aldıklarımız bitmedi deyip 18 miş gibi kitlemeye çalışırlar

Doların düştükten sonra stabil bi pozisyonda kalması lazım 18 den sonra 13 e çat diye düşüp 3 5 ay takılması gibi
yanlış yere yazmışım cevabı pardon -_-

Top Bottom