Neler Yeni

Dolar ve btc den sonra sistem fiyatları

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Doğru aslında çünkü normalin üzerinde bir artış söz konusu
Mesaj otomatik birleştirildi:

1050 ti almak zorunda kalıcam heralde xD
Yani dostum bence bir an önce almalısın diye düşünüyorum. Çünkü Ethereum artmaya devam edicek gibi duruyor. Şahsen kendi fikrim 14000 15000 TL yi görücek diye düşünüyorum eğer o fiyatlara çıkarsa daha zor olucak ekran kartı alman

Zırto

80+ Bronze
arkadaş bir buçuk yıl önce sistemini 3500 e aldı şimdi 5500 TL :D

Vaffid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Emre Onat Kayışoğlu
3.5 yıldır köpek gibi para biriktirip böyle bir durumda kalmak çok üzücü

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Sebebi pandemi üretim azaldı çin de intikam için lojistik fiyatlarını 6 kat arttırdı Amd düşük fiyat işlemci satmak istemiyor yani uygun fiyatlı işlemcilerin stoğunu bitirip yüksek donanımlıları satmayı hedefliyor
Çin yuanla iş yapıyor artık dolar düşünce de ürünlerine zam koyacak
Ben de alsam mı beklesem mi arasında kaldım ama malesef durum bu
Valla knk drdiklerinizde haklısınız her şey çok zamlandı.
Ama bu fiyatlarda kimse alamaz ki.
Yani eninde sonunda stoklar yenilenecek bu fiyatlardan kimse almaz.

TunaFLİX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Tuna ÖZALP
Rx 570 dönemi bitti artık ya aynı fiyat ya da daha pahalı olacak

Stoklar yenilenecek ama ettiği zararı da zam ile çıkaracak

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Dostum sadece bu forumda 41000 kişi var en az 3 4 tane ekran kartı alınıyor. Benim gördüğüm yani foruma sadece akşamları giriyorum. Sadece bu forumdan günlük bu kadar satın alım yapılıyorsa ülkeyi sen düşün.

Biliyosunuz son bikaç gündür dolar aşırı bi düşüşte bunun kalıcı olmayacağını biliyoruz fakat ekran kartı stoklarında ve fiyatlarında acayip bir değişiklik var fiyatlar birden fırladı.
Şubatta PC alacağım daha erken alma gibi bir şansım yok şubat başına kadar hazır sistem fiyatlarında (dolar böyle kalırsa) bir değişiklik olur mu. Biraz kendimi sıkıp şimdiden almaya çalışmalı mıyım bilgisayarı ?
Senin konuyu biraz saptırdık ama yine konu ile alakalı konuşuldu. Kendi fikrim bence şimdiden al. Sebeplerini aşağıda belirttim. He şu da bir gerçek söylediklerim kesin olucak diye bir şey yok sadece varsayım yapıyorum. 21.12.2020 de 4 adet etherium aldım 4900 TL'den. Şuan 8600 TL oldu. Buna dayanarak konuşuyorum ve dediğim gibi ethereum böyle giderse 10000 Tlnin üstüne çok rahat çıkıcak diye düşünüyorum.

Vaffid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Emre Onat Kayışoğlu
Dostum sadece bu forumda 41000 kişi var en az 3 4 tane ekran kartı alınıyor. Benim gördüğüm yani foruma sadece akşamları giriyorum. Sadece bu forumdan günlük bu kadar satın alım yapılıyorsa ülkeyi sen düşün.

Senin konuyu biraz saptırdık ama yine konu ile alakalı konuşuldu. Kendi fikrim bence şimdiden al. Sebeplerini aşağıda belirttim. He şu da bir gerçek söylediklerim kesin olucak diye bir şey yok sadece varsayım yapıyorum. 21.12.2020 de 4 adet etherium aldım 4900 TL'den. Şuan 8600 TL oldu. Buna dayanarak konuşuyorum ve dediğim gibi ethereum böyle giderse 10000 Tlnin üstüne çok rahat çıkıcak diye düşünüyorum.
Para konusunda biraz sıkıntıdaydım bu ay onun için şubatı beklemem gerekiyor ama alabildiğim ilk fırsatta alacağım gerekirse monitörü vs sonradan alırım. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Para konusunda biraz sıkıntıdaydım bu ay onun için şubatı beklemem gerekiyor ama alabildiğim ilk fırsatta alacağım gerekirse monitörü vs sonradan alırım. Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkürler.
Yani şuan gözüken zam sadece ekran kartına yapılıyor ilk önce ekran kartını alabilirsin hazır sistem almayı düşünmüyorsan rica ederim ne demek.

Marten

80+
Biliyosunuz son bikaç gündür dolar aşırı bi düşüşte bunun kalıcı olmayacağını biliyoruz fakat ekran kartı stoklarında ve fiyatlarında acayip bir değişiklik var fiyatlar birden fırladı.
Şubatta PC alacağım daha erken alma gibi bir şansım yok şubat başına kadar hazır sistem fiyatlarında (dolar böyle kalırsa) bir değişiklik olur mu. Biraz kendimi sıkıp şimdiden almaya çalışmalı mıyım bilgisayarı ?
Yalnız Dolarla Alakası Yok Tamamen Bitcoin Dolar Düşüyor :)

NITRO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yavuz
Bitcoin ve Ethereum artarsa fiyatlar artmaya devam eder. Rx5600xt leri takip ediyorum günde 70 ile 100 TL arası zam geldi 2 günde 3200 dü 2 3 gün önce bugün en düşüğü 3650 TL bak buraya yazıyorum. 10.01.2021 de artış devam ederse 4000 TL en düşük 5600xt
Vatandan MSI modelini alacaktım 1 haftada 3400 den 4100 e fırlamıştı 2 ay önce. Sonra 3750 ye indi 3680 e ben aldım şuan yine zamlı.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Vatandan MSI modelini alacaktım 1 haftada 3400 den 4100 e fırlamıştı 2 ay önce. Sonra 3750 ye indi 3680 e ben aldım şuan yine zamlı.
Takip ediyorum işte dostum gördüklerimi yazdım. Tahminimde bu yani 3 gün sonra 4000 TL den aşağı göremicez bence

BALANCE

80+ Bronze
Doların düşüp düşmeyeceği hakkında bilgim yok fakat 3000 serisi ekran kartlarından bahsediyorsanız stok durumu sıkıntılı olduğu için adeta karaborsa taklidi görüyor şuan.

Top Bottom