Neler Yeni

Dolara inat en kaliteli apu sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alpi ak
Çok biliyorsan konu açmasaydın bana şimdi tek tek forumdaki tüm sorun yaşayanları attırma çok bilmiş seni
Hayır fikirleri vs almak istedim çok bilmişlik değil adatadan daha iyi olduğu kesin samsung tuzlu biraz hyperx tavsiye etmediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elaleme bilmiyorsan bu pcyi alın diye konu açma yanlış bilgilendirme
Dostum alın diye bir şey yazmıyor adam gibi okusaydın yazımı sizin fikirlerinizi almak için açtığımı yazdım

uydu3

80+ Silver
Hayır fikirleri vs almak istedim çok bilmişlik değil adatadan daha iyi olduğu kesin samsung tuzlu biraz hyperx tavsiye etmediler
Marka değil modeli önemli adatada su630ve 650 si kötü crucial inde bx500ü çöp diğer şeylerine laf eden yok zaten

WD Green var mesela alınabilcek

yigitemre04

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Yiğit Emre İşbilir
dostum ssdyi değiştir kesinlikle. çok sıkıntı yaşayan var ben dahil. write hızı 7mb oluyor bende. hyperx veya wd green öneririrm.

firatbey

80+ Silver
Dolara inat dediğin şey pahalı parçaları daha ucuza toplamaktır. Sen zaten ucuz olan şeyleri toplamışsın.

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ssd konusunu çok araştırdım En iyi markalardan biriymiş sorun çıkaracağını sanmıyorum
-
-
-
-

Atayım mı daha ?

sws9912

80+ Silver

Dostum alın diye bir şey yazmıyor adam gibi okusaydın yazımı sizin fikirlerinizi almak için açtığımı yazdım
sen hangi siteden baktın kim hyperx önermiyor crucial bx500 öneriyor .D

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
SSD sorunlu.
Apacer Panther öneririm.

T.P.G.

80+ Titanium
SSD yi kendim kullanıyorum. 1.5TB gibi çok ama çok az bir değer yazmama rağmen %96 sağlıkta. Bu sorun değilse evet sorunu yok :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,939
Üyeler
138,447
Son üye
Ladex
Top Bottom