Neler Yeni

Yardım *doluşun beyler eğlence var GÜNCELLENDİ* BRAWL STARS HESABI İLE İLGİLİ

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Ensar Polat
Anısı var eski hesabın. Pişman oldum
Mesaj otomatik birleştirildi:

1200₺ ye sattım. 1250-1300₺ verebilirim.
Ben serefisz bir insan olduğum için hesabı kilitlerdim ne tepki vercegine bakardım saydırırsa parayı vermezdim normal davraniosa parasini verirdim

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben serefisz bir insan olduğum için hesabı kilitlerdim ne tepki vercegine bakardım saydırırsa parayı vermezdim normal davraniosa parasini verirdim
Yapmasına yaparım da vicdan azabı çekerim ben. Çok kötü bir şey

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
Bende PlayStation hesabımı sattım, 4-5 senelikti. Rocket League'de En üst rütbe olmuştum, kaç senedir kastığım hesaptı yani. 11.5K'ya sattım. Şu an elimde sadece eskiden kalma ekran görüntüleri var. Hesabı ilk sattığım da üzülmüştüm ama artık oynamıyordum ve o oyunda bir süre sonra oyuncu kaybedip bitecek :) Hazır değeri varken satmak en iyisi.

yenigeldim

80+ Silver
vicdan falan boşver hesabı çek takma kafana satın almakta yasak zaten kendi hatası.
burada negatif cevap veren herkes yaşadığını yaşayıp evet veya hayır demiyor.
Vicdanı boş ver diyor hırsıza bak sen. Hesap almak yasaksa satmak da yasak. Hesabın ban yemesi lazım o halde. Bana yapsalar desteğe yazar kanıtlarıyla banlatırım hesabı. Zamanında çok emek verdiğim metin2 çarımı satmıştım. Çok da üzdü ama sattık geçti gitti yapacak bir şey yok.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Arda_213

80+
Vicdanı boş ver diyor hırsıza bak sen. Hesap almak yasaksa satmak da yasak. Hesabın ban yemesi lazım o halde. Bana yapsalar desteğe yazar kanıtlarıyla banlatırım hesabı. Zamanında çok emek verdiğim metin2 çarımı satmıştım. Çok da üzdü ama sattık geçti gitti yapacak bir şey yok.
tüh hırsız olduk :( birçok şey lazım ona bakarsan ancak her şey o kadar kolay olmuyor.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Geçmiş gitmiş artık. Hesabı geri alırsan adam da banlatabilir onu da unutma. İkinize de kalmamış olur.
Param var. Adam nasıl banlatabilir ki? Hesap benim üstüme. Tüm bilgileri bende

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Top Bottom