Neler Yeni

Donanım arşivi en son tanıtılan fp sistemin valorantta düşük fps ve drop sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kerem
Bu salı elime ulaşan bu üründe bios chipset ve ekran kartı güncellemelerini yaptım Windows ayarlarını yaptım yüksek performans vs. Bir sıkıntı diyeceğim fakat sistemin çok sıkıntısı var coil whine, valorantın ana menüsünde ve oyun içinde droplar ne ararsan var. Ek olarak valorantı açınca kasadan sinek vızıltısı geliyor oyun derecesiz Maça girince direkt ses kesiliyor alt tab atıyorum oyun açıkken yine o ses geliyor ve düşük ayarlarda 160 310 arası değişken alıyorum ama genelde 180-220 arası geziniyor fps. Bi de hemen insin oyun deneyeyim diye zula yükledim onda da coil whine sesi yok nadiren ve şiddeti az bi şekilde fps drop yiyordum ama valorant gibi takilmiyordu. Valorantta ek olarak nereye nişan almak için fareyi döndürsem ara sıra takılıyordu ve cızırtı sesi geliyordu oyundan. Biraz karışık anlattiim kusura bakmayın ne yapmam lazım iade işiyle de uğraşamam göndersem 1 ay gelmeyecek sonra uğraş dur.(not: ilk defa masaüstü sistem aldım ve kullanıyorum ama pc bilgim var.) Söylemeyi unutmuşum sıcaklık değerleri oyunu açtığım an işlemci ve kartın 35 40 dan 64 e cikiyorlar 70 falan hiç görmedim yani

Son düzenleme:

naprosky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Alper Erkartal
Bu salı elime ulaşan bu üründe bios chipset ve ekran kartı güncellemelerini yaptım Windows ayarlarını yaptım yüksek performans vs. Bir sıkıntı diyeceğim fakat sistemin çok sıkıntısı var coil whine, valorantın ana menüsünde ve oyun içinde droplar ne ararsan var. Ek olarak valorantı açınca kasadan sinek vızıltısı geliyor oyun derecesiz Maça girince direkt ses kesiliyor alt tab atıyorum oyun açıkken yine o ses geliyor ve düşük ayarlarda 160 310 arası değişken alıyorum ama genelde 180-220 arası geziniyor fps. Bi de hemen insin oyun deneyeyim diye zula yükledim onda da coil whine sesi yok nadiren ve şiddeti az bi şekilde fps drop yiyordum ama valorant gibi takilmiyordu. Valorantta ek olarak nereye nişan almak için fareyi döndürsem ara sıra takılıyordu ve cızırtı sesi geliyordu oyundan. Biraz karışık anlattiim kusura bakmayın ne yapmam lazım iade işiyle de uğraşamam göndersem 1 ay gelmeyecek sonra uğraş dur.(not: ilk defa masaüstü sistem aldım ve kullanıyorum ama pc bilgim var.)
Sistem amd mi intelmi almistiniz

bouncervk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Volkan Külahlıoğlu
lisansınız orijinal mi? korsan, crackli windows ve key ile alınan windows yazılımlarının performansı bir hayli düşük oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yiğitcan
lisansınız orijinal mi? korsan, crackli windows ve key ile alınan windows yazılımlarının performansı bir hayli düşük oluyor.
internette 100 liraya alınan key sahte olarak mı oluyor yoksa programlı olanlar mı sahte ? çünkü o zaman işletim sistemine herkesin 2-3k vermesi gerekiyor sanıırm :)

Wonra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Wonra
Bana bugün intel sistem geldi hiç bir sorun yok maşallah valo 300-400 fps arası alıyorum yüksek ayarda

0xhamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Hamza Ocak
Instagram
hamza_._1905
Steam
0xhamza
Bana bugün intel sistem geldi hiç bir sorun yok maşallah valo 300-400 fps arası alıyorum yüksek ayarda
Hayırlı olsun güle güle kullanın bende aldım ama köyde olduğum için babam aldı kargoyu duruyor şu an evde bir an önce dönüp denemeyi bende istiyorum

Wonra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Wonra
Hayırlı olsun güle güle kullanın bende aldım ama köyde olduğum için babam aldı kargoyu duruyor şu an evde bir an önce dönüp denemeyi bende istiyorum
teşekkür ederim size de hayırlı olsun bir an önce kavuşmanız dileğiyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben istanbulda oturuyorum kargoya bile vermemişler ya bende intel aldım
Gelir mutlaka bu hafta içi. Sıkıntı yapmayın kendinize.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Driverları kurdunuzmu?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,232
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Abarttığınız kadar düşük olmuyor. Bir alakası yok.

Top Bottom