Neler Yeni

Donanım arşivi en son tanıtılan fp sistemin valorantta düşük fps ve drop sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Görkem ACAR
Vg05f modelde kumandadan fanlar kapaliydi actim bi yawas var bide cok hizli donen mod var hanginde kullanayim

Ikarus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ahmet
Bu salı elime ulaşan bu üründe bios chipset ve ekran kartı güncellemelerini yaptım Windows ayarlarını yaptım yüksek performans vs. Bir sıkıntı diyeceğim fakat sistemin çok sıkıntısı var coil whine, valorantın ana menüsünde ve oyun içinde droplar ne ararsan var. Ek olarak valorantı açınca kasadan sinek vızıltısı geliyor oyun derecesiz Maça girince direkt ses kesiliyor alt tab atıyorum oyun açıkken yine o ses geliyor ve düşük ayarlarda 160 310 arası değişken alıyorum ama genelde 180-220 arası geziniyor fps. Bi de hemen insin oyun deneyeyim diye zula yükledim onda da coil whine sesi yok nadiren ve şiddeti az bi şekilde fps drop yiyordum ama valorant gibi takilmiyordu. Valorantta ek olarak nereye nişan almak için fareyi döndürsem ara sıra takılıyordu ve cızırtı sesi geliyordu oyundan. Biraz karışık anlattiim kusura bakmayın ne yapmam lazım iade işiyle de uğraşamam göndersem 1 ay gelmeyecek sonra uğraş dur.(not: ilk defa masaüstü sistem aldım ve kullanıyorum ama pc bilgim var.) Söylemeyi unutmuşum sıcaklık değerleri oyunu açtığım an işlemci ve kartın 35 40 dan 64 e cikiyorlar 70 falan hiç görmedim yani
Ramler yerine oturmamis olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vg05f modelde kumandadan fanlar kapaliydi actim bi yawas var bide cok hizli donen mod var hanginde kullanayim
Sicaklik degerlerine bak islemci 60 70 arasi geziyorsa normalde kullan bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kerem
Ramler yerine oturmamis olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sicaklik degerlerine bak islemci 60 70 arasi geziyorsa normalde kullan bence
Kanka yerine oturmasa sistemde ram 8 olarak gözükmez mi??

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Görkem ACAR
Hocam sicaklik degerleri nasil kasanin kac dereceleri gordunuz hediye fan gondermislermi
Hediye fan degil egzoz fani takmislar vento model sadece rgb deil oda o.degil sicaklik 45 50 ekran karti devreye girmiyor fanlarindonmuyor bile

Eren8934

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yiğit eren kılıç
Bana bugün intel sistem geldi hiç bir sorun yok maşallah valo 300-400 fps arası alıyorum yüksek ayarda
Bende Intel aldım bek fazla bilgim yok bilgisayarı açtığımızda ilk neler yapmalıyız yani bildiğim kadarı ile sadece ekran kartı driverlerini indirmek yeterli mi bide driverleri nerden indiriyoruz yardımcı olur musunn

Top Bottom