Neler Yeni

Donanım Arşivi Forum Eski Uyarıların Affı!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Benim uyarılara da bakar mısınız?

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Benim tarih tutmuyor ama Türkçesi anlaşılmayan birine "uzaktan eğitimin zararları" dedim diye uyarı yedim. Zaten 1 uyarım var. Aslında hakaret de değildi. Silinme şansı olur mu?

trenboloneren

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Eren İlker Ağar
İlgilendiği Kategoriler
Fitness
Instagram
@eren__agar
Steam
1075812335
Discord
eren21601#7919
Reddit
eren21601
Sanırım dalgasına bayram harçlığı istedim diye uyarı yiycem

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,648
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Yusuf Yorulmaz
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar diliyorum tekrardan. Bu bayram günlerinin de gelmesiyle birlikte sizlerin hoşuna gidecek ufak bir uyarı affı yapmaya karar verdik. Donanım Arşivi Forum'un resmi açılış tarihi olan 23 Mart 2020 tarihinden, 23 Haziran 2020 tarihine kadar olan BAZI uyarılar süreliye çevirilip etkisiz duruma getirilecektir. Tabii ki bu o tarihlerdeki bütün uyarılarınızı için geçerli değildir. Ağır uyarılara müdahale edilmeyecektir. Nispeten daha basit, hafif olan uyarılarda söylenen işlem yapılacaktır.

Bu tabii ki başvurunuz üzerine yapılacak, başvurular SADECE bu gönderi üzerinden yapılacaktır. O uyarınızın kaldırılacağının garantisi yoktur, değerlendirmeye tabi tutulacaktır. Başvurular bayram sonuna kadar geçerlidir, ilerleyen tarihlerdeki başvurular geçersiz sayılacaktır. Bu yüzden lütfen neden uyarılarım duruyor gibi sorular sormayınız, eğer uygun görüldüyse uyarınızın söylendiği gibi süresinin dolduğunu göreceksiniz.

LÜTFEN GÖNDERİ ALTINDA KONU DIŞI BİR YORUMDA BULUNMAYINIZ, ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
Valla 40krş dan yedik ama öğrenmiş olduk.Sizede İyi bayramlar

pcsavaşçısı

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,183
İsim
Arda Ardıç
Benim de 1 tane reklamdan uyarım var forumun başlarında büyük ihtimal vatandan niye istiyorsun diyen biri beni şikayet etmiş ilgilenebilirseniz sevinirim.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
1 uyarım var belirttiğiniz tarih aralığında değil fakat hatamı anladım, af benim için de geçerli olur mu? (sonradan gördüm pardon, bu tarih aralığında olmayanlar mesaj yazmasın, demişsiniz mesajı silebilirsiniz isterseniz)

Uğur Altun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Uğur Altun
Instagram
uguraltunn_
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar diliyorum tekrardan. Bu bayram günlerinin de gelmesiyle birlikte sizlerin hoşuna gidecek ufak bir uyarı affı yapmaya karar verdik. Donanım Arşivi Forum'un resmi açılış tarihi olan 23 Mart 2020 tarihinden, 23 Haziran 2020 tarihine kadar olan BAZI uyarılar süreliye çevirilip etkisiz duruma getirilecektir. Tabii ki bu o tarihlerdeki bütün uyarılarınızı için geçerli değildir. Ağır uyarılara müdahale edilmeyecektir. Nispeten daha basit, hafif olan uyarılarda söylenen işlem yapılacaktır.

Bu tabii ki başvurunuz üzerine yapılacak, başvurular SADECE bu gönderi üzerinden yapılacaktır. O uyarınızın kaldırılacağının garantisi yoktur, değerlendirmeye tabi tutulacaktır. Başvurular bayram sonuna kadar geçerlidir, ilerleyen tarihlerdeki başvurular geçersiz sayılacaktır. Bu yüzden lütfen neden uyarılarım duruyor gibi sorular sormayınız, eğer uygun görüldüyse uyarınızın söylendiği gibi süresinin dolduğunu göreceksiniz.

LÜTFEN GÖNDERİ ALTINDA KONU DIŞI BİR YORUMDA BULUNMAYINIZ, ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
1 tane uyarım var. Gözden geçirilirse memnun olurum 🙋

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
2021 Şubat'ında üye olmuştum :(

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
benim de dalgınlıkla 1-2 yanlış link atmadan uyarılarım vardı. Bakabilirseniz sevinirim.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,083
İsim
Lydranx

Hocam Konu Tekrarından Ötürü Vs. Olan Uyarılarım var.
Bakarsanız Müteşekkir Olurum
Şimdiden Teşekkürler

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,216
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bu mesajıma kadar olan kriterlere uygun başvurularla ilgilenilmiştir.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom