Neler Yeni

Donanım Arşivi Forum Gönüllü Moderatör Alımı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Zechion

80+ Silver
Herkese selam. Forumumuzda daha iyi vakit geçirebilmeniz için gönüllü olarak 3 moderatör alınacaktır. Genel olarak konu başlıklarını düzenlemek, raporlarla ilgilenmek gibi forum düzenini sağlayabilecek arkadaşlar arıyoruz.

16 yaş üzeri ve yeterli dil bilgisine sahip olunması gerekiyor. Tahmin edebileceğiniz üzere forumda aktifliği ve davranışları seçimde oldukça önemli bir kriter olacaktır. Uyarı puanının olabildiğince düşük olmasına öncelik verilecek.

Başvurularınızı BU GÖNDERİ altında kendinizi kısaca tanıtarak yapabilirsiniz, uygun görülen arkadaşlarla özel mesaj üzerinden iletişime geçilecektir.

LÜTFEN KONUNUN DIŞINA ÇIKAN MESAJLARDA BULUNMAYALIM.
İsmim : Nihat Yiğit
Dil : Aktif olarak Lise eğitimi seviyesinde İngilizce biliyorum. Ana dilim Türkçe.
Aktiflik : Foruma yeni katılan biriyim ve yeni katılan birine göre aktif olduğumu düşünüyorum.
Uyarı : Uyarı seviyem bildiğim kadarıyla sıfır.
Forumda konu açarken veya cevap verirken noktalama işaretlerine dikkat etmezdim, fakat şimdi düzen ve açıklayıcı olması sebebiyle unutmadığım süre boyunca kullanmaktayım.
Okul saatlerim sebebiyle aktifliğim okul bittikten sonra başlayacaktır.
Genel olarak Pazartesi-Cuma : 16:00 sonrası, Salı-Çarşamba-Perşembe : 15:00 sonrası aktif olma saatlerimdir.
Hafta sonu ise sabah 11:00 sonrası aktifimdir.
Katılım 21 Şubat olarak gözüküyor fakat forumu son 1 haftadır aktif olarak kullanmaktayım.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,027
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları