Neler Yeni

Donanım Arşivi Forum Gönüllü Moderatör Alımı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Adım Arda Emir.
Yaşım 16 (2005) .
Hatay'da yaşıyorum.
Mesaj sayım diğer üyelere göre az olabilir ama aktiflik olarak iyi olacağımı düşünüyorum.
Kafayı müziğe vurmuş biriyimdir.
Yarışmacı arkadaşlara başarılar :)

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Adım Alperen, başka forumlardan tanıyor olabilirsiniz. 17 yaşımdayım. 2 büyük forumda Moderatör, Süper Moderatör ve Web editörü olarak görevlendirildim. 3 sene kadar moderatörlük ve 1.5-2 sene kadar editörlük tecrübem var ve şu anda Donanım Arşivi'nde Web yazarlığına devam ediyorum. Aynı zamanda Donanım Arşivi Discord sunucusunda da chat-mod olarak görevliyim.
Eklemeyi unutmuşum, ileri derecede İnglizcem var ve özellikle donanım konusunda baya bir deneyimim var. Uyarım henüz yok, umarım olmaz ilerleyen zamanda da.

Vatulian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
827
İsim
Ege ÖZTABAK
Adım Ege, 24 Yaşında Elektronik Tasarım Mühendisiyim. Çalıştığım için gün içinde eskisi kadar aktifliğim olmuyor ama elimden gelen aktifliği sağlarım.

Galatasaray8

80+ Bronze
Herkese selam. Forumumuzda daha iyi vakit geçirebilmeniz için gönüllü olarak 3 moderatör alınacaktır. Genel olarak konu başlıklarını düzenlemek, raporlarla ilgilenmek gibi forum düzenini sağlayabilecek arkadaşlar arıyoruz.

16 yaş üzeri ve yeterli dil bilgisine sahip olunması gerekiyor. Tahmin edebileceğiniz üzere forumda aktifliği ve davranışları seçimde oldukça önemli bir kriter olacaktır. Uyarı puanının olabildiğince düşük olmasına öncelik verilecek.

Başvurularınızı BU GÖNDERİ altında kendinizi kısaca tanıtarak yapabilirsiniz, uygun görülen arkadaşlarla özel mesaj üzerinden iletişime geçilecektir.

LÜTFEN KONUNUN DIŞINA ÇIKAN MESAJLARDA BULUNMAYALIM.
Adım Berkin 16 yaşındayım lise öğrencisiyim forumda aktifim genel olarak gönüllü olarak forumda moderatörlük yapabilirim.

B0ra

80+ Bronze
Herkese selam. Forumumuzda daha iyi vakit geçirebilmeniz için gönüllü olarak 3 moderatör alınacaktır. Genel olarak konu başlıklarını düzenlemek, raporlarla ilgilenmek gibi forum düzenini sağlayabilecek arkadaşlar arıyoruz.

16 yaş üzeri ve yeterli dil bilgisine sahip olunması gerekiyor. Tahmin edebileceğiniz üzere forumda aktifliği ve davranışları seçimde oldukça önemli bir kriter olacaktır. Uyarı puanının olabildiğince düşük olmasına öncelik verilecek.

Başvurularınızı BU GÖNDERİ altında kendinizi kısaca tanıtarak yapabilirsiniz, uygun görülen arkadaşlarla özel mesaj üzerinden iletişime geçilecektir.

Adım Bora. Yaşım bi kaç ay sonra 16 olacak. Yabancı dilim yok. Uyarım yok :) (Hesabımdaki doğum günü sallama)

MotionlessINWhite

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,521
İsim
Chris Motionless
Adım: Şafak
Yaşım: 20

Daha öncesinde TP'de moderatördüm ve gerekli şeyleri biliyorum. Görevi iyi bir şekilde yapabileceğimi düşünüyorum.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,799
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
İsmim Serhat Can, 25 yaşındayım, Adana'da yaşıyorum, Yönetim Bilişim sistemleri mezunuyum.
2 uyarım var, genel olarak aktifliğimin iyi ve dil bilgimin yeterli olduğunu düşünüyorum.
Gönüllü olarak moderatörlük yapabilirim iletişime geçmeniz halinde.

Son düzenleme:

Musa Dinç

80+ Bronze
Özel sektörde çalışıyorum.
Dili olması gerektiği kadar kullanmaya özen gösteriyorum.
25 Yaşındayım. Bursa'da yaşamaktayım.
Çoğu konu hakkında bilgi sahibi insanım.
En azından adaletliyim.
Zevkle çoğu kişiye gerektiğinde iş esnasında bile yardımcı oluyorum.
Sadece 6 uyarım bulunmakta 2-3 tanesini gereksiz şekilde yesem de olan oldu artık :)

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Adım Candaş. 22 yaşındayım. Bilgisayar Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim. Yanlış bilgilendirmeden 1 uyarım var. Bir kaç aydır aktif değildim ama artık aktif olabilirim. Genel olarak dil bilgisine ve üslubuma dikkat ettiğimi düşünüyorum. Herhangi bir forumda moderatörlük geçmişim yok ama yapabileceğime inanıyorum. Geçen seneki moderatör alımlarına da başvurmuştum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar

Adım mehmet 16 yaşındayım Selçuklu anadolu lisesindeyim.Dil bilgim ust duzey forumda aktifim

Lexani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Hasan Solum
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Steam
https://steamcommunity.com/id/mrlexanii/
Facebook
hasansolum22
Discord
Lexani#6194
İsimim Hasan 24 yaşındayım. İstanbulda yaşıyorum, lise mezunu ve şuan iş sahibi değilim maalesef. 6 yaşından beri bilgisayar ile alakalı elektronik ürünlerle haşır neşir ve meraklıyım. Mümkün oldukça yardımcı olmaya çalışıyor ve düzgün bir üslup sergilemeye özen gösteririm. Boş vakitlerimde oyun oynamak dışında zaten forumda konulara adapte oluyorum. Gönüllü olarak yardımcı olabilirim.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,449
Üyeler
138,355
Son üye
Bedirhn
Top Bottom