Neler Yeni

Donanım Arşivi Forum'a çok şey katabilecek tavsiyeler

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Borsa Kaplanı

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Yazım kuralları olsun, açılan konular olsun berbat ötesi forumda. Kimse yazım kurallarına dikkat etmiyor. Acil konu başlığı olan konular var. Denetimden geçmesi gerekiyor. Çok bilgisiz insan çıkıp çok bilgiliymiş gibi yorum yapıyor. Moderatör denetiminden geçmesi gerekiyor konuların. Birkaç örnek bırakıyorum buraya. Kural olarak koyulması gereken şeyler olduğunu düşünüyorum. Technopat bu işi çok iyi yapmış sizden de bunu bekliyorum. Teknoloji hakkında en sevdiğim forum Technopat ' tı siz açılana kadar. Aynı denetim ve özeni sizden de bekliyorum. Donanım hakkında herşeyi @Abdullah Hacıgül ' den öğrendim. Yaklaşık 2 senedir donanım parçaları ile çok yakınım. Geçen yıl yaz tatilinde işe girip Kendime Ryzen 2700 ve RX580 temelli bir sistem topladım. Bu kanal çok şey kattı bana kesinlikle. Bendeki Technopat' ın yerini sizin almanızı çok isterim.
Oyun YOK
Xbox one s vs xbox one x
Vatan hazır toplama pc
PC
Bunlar Konu başlıkları. Forumun kalitesini düşüren şeyler. En iyisi siz olursunuz umarım forum olarak. ❤

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,269
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Kurallar bölümümüz gayet açıktır.

AzizBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Aziz KARAGÖZ
yazım kuralları bence çok üstünde durulmamalı şahsen bir donanım sıkıntım oldugunda yazanın yazım hatalarını degil dediklerine bakarım.

bekir.440

80+
Yazım Kuralları eklenmesi forumun devamlılığı açısından süper olur.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,269
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Denetimi artırmak adına bazı aksiyonlar kısa sürede alınacak.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom