Neler Yeni

Donanım arşivi ikinci el dolandırıcısı

s3rdwaRd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Serdar Bilgin
Mesajlaşmalar forum dışında olduğu için müdahale etmem doğru olmaz. Bizim veritabanımız dışındaki kaynaklara güvenemem.
Bizde insanları dc ye çekip dolandıralım sonrada forumda istediğimiz gibi takılalım. Bunun bir yaptırımı olmasını düşünüyorum.

Utku Aydın

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,388
İsim
Utku AYDIN
Bizde insanları dc ye çekip dolandıralım sonrada forumda istediğimiz gibi takılalım. Bunun bir yaptırımı olmasını düşünüyorum.
Ben de forumdaki birinin discordtan fake hesabını açıp banlatayım o zaman, biraz mantık yürüt

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,247
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Ben de forumdaki birinin discordtan fake hesabını açıp banlatayım o zaman, biraz mantık yürüt
İşte bu yüzdendi. Dünyanın binbir hali var. Fake bir hesap bile açılmış olabilir. Aynı şey Sahibinden'de de var, site dışı mesajlar kanıt sayılmaz.

Arcturus

80+ Bronze
Umarım bir daha böyle olaylar bu forumda yaşanmaz, 1 yıldır bu forumdayım hiç böyle bir olay görmedim acaba 2. el açmak yanlış mı oldu ? :unsure:

Pompake

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Arkadaşlar VP satın alacaktım, forumdanda daha önce iki defa vp almıştım sorunsuz bir şekilde arkadaş dolandırıcı çıktı. Forumdan saatlerce cevap vermeyip beni DC çağırıp parayı aldı sonrada attığı mesajları silip arkadaşlıktan çıkardı hemen. Para kolay kazanılmıyor bıktım cidden bıktım...
Hocam keşke sorgulayıp alsaydınız

s3rdwaRd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Serdar Bilgin

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,835
İsim
Mehmet
İşte bu yüzdendi. Dünyanın binbir hali var. Fake bir hesap bile açılmış olabilir. Aynı şey Sahibinden'de de var, site dışı mesajlar kanıt sayılmaz.
Doğrusun, haklısın. Acaba bunun 2. el kısmında uyarısı var mı? Yoksa belki bunun uyarısı eklenerek ilerde böyle durumlar oluşmasının önüne geçilebilir.

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
Böyle durumlar ile karşılaşmamak için üyelerin referans puanını göz önünde bulundurun, alışverişi güvenli bir ortamda yani, n11, GittiGidiyor ve Hepsiburada gibi siteler üzerinden yapın.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,247
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Doğrusun, haklısın. Acaba bunun 2. el kısmında uyarısı var mı? Yoksa belki bunun uyarısı eklenerek ilerde böyle durumlar oluşmasının önüne geçilebilir.
1621443581265.png

SefaBaba

80+ Silver
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,032
İsim
Safa Uyğun
nutkum tutuldu

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.
Arkadaşlar VP satın alacaktım, forumdanda daha önce iki defa vp almıştım sorunsuz bir şekilde arkadaş dolandırıcı çıktı. Forumdan saatlerce cevap vermeyip beni DC çağırıp parayı aldı sonrada attığı mesajları silip arkadaşlıktan çıkardı hemen. Para kolay kazanılmıyor bıktım cidden bıktım...
site aracılığı haricinde alışveriş yapmak ...
forumda online ürünlerin satışının yasaklanması veya site harici yapılmaması gerekiyor .
ilan açıklamasına site linki atarak satış yapmak çok daha mantıklı olur referansı olan da satış yapabilir
@Mehmet Yılmaz

Top Bottom