Neler Yeni

Donanim arşivi sistem 3 Oyun oynarken ekran siyah oluyor bütün fanlar son hızda çalışmaya başlıyor.

Beyler bir ay önce youtubedan görüp donanim arşivi sistem 3 ü videodaki haliyle satın aldim.(ryzen 5 3600 gigabyt gtx 1660super). Sorun şu ki 2-3 saatten sonra bazen pc ekrani siyah oluyor ve bütün fanlar son hızda çalışmaya başlıyor kasadan fan sesleri çok artıyor ama arka planda oyun devam ediyor. . Daha sonra pc yi elimle kapatıp tekrar açınca devam edebiliyorum. Bu hatadan nasıl kurtulabilirim. Ilk defa foruma üye oldum ve ilk defa konu acıyorum hatamız varsa kusura bakmayın.

BandLedend

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Kaan Sevinç
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı - Minecraft - Fortnite
Discord
Bandwitch#2635
Acaba parçalardan biri ısınıp kendini kapatıyor olabilir mi? Bilemedim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem videodaki ilk hali r5 3600 gigabayt gtx 1660 super olarak belirttim. Test yaptığımda yük altında 72 derece maksimum en zorlandığım anda 20dk sonra gördüğüm değer ama testte kapanmıyor. Sadece 3-4 saat oyun oynayınca bazen kapanıyor şimdiye kadar 15 günde bir kapanıyor diyebilirim. Oda reset atınca normale dönüyor. Hic anlayamadım ben.

Scaredy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
x x
Sistem videodaki ilk hali r5 3600 gigabayt gtx 1660 super olarak belirttim. Test yaptığımda yük altında 72 derece maksimum en zorlandığım anda 20dk sonra gördüğüm değer ama testte kapanmıyor. Sadece 3-4 saat oyun oynayınca bazen kapanıyor şimdiye kadar 15 günde bir kapanıyor diyebilirim. Oda reset atınca normale dönüyor. Hic anlayamadım ben.

Aha bir yoldaş daha. Ben bunu geçen bir konuda anlatmıştım. Dead By Daylight adlı bir oyunda böyle bir sorunu yaşıyordum sadece ayarları yüksekten normale çektim düzeldi. Bende düzelten unsur bu oldu eğer düzelmesse çözünürlüğü düşürebilirsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya en basit lol oynarken yaptı bir kere ayarlardan değildir bence. Ama cok nadiren yaptığı için sorun olmaz diye düşünüyorum sizce kartı göndermeye değer mi. Gerçi testte bisey olmuyor göndersem adamlar arızaya rastlanmadı diyip geri yollayacaklar 15 gun beklediğime değmez 😅 sitelerden birisinde driveri kendin kur felan demişler onu deneyen oldu mu peki?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,747
Üyeler
158,657
Son üye
balkan59
Top Bottom