Neler Yeni

Donanım Arşivi Yeni Bilgisayar Hakkında Sorularım

uyg4rcik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Uygar
İlgilendiği Kategoriler
Sosyal Medya
Instagram
uyg4rcik
Merhaba arkadaşlar yeni açılmış konu bulamadım bu yüzden açıyorum eğer açıldıysa kusura bakmayın.
Donanım arşivi yeni story atmış ipucular ile alakalı ryzen işlemci görüyorum ben yanlış mıyım?
Ryzen 5 3600 mu olur sizce ? Ekran kartı 2060 olacak kesin değil mi ?
Fiyatı ne kadar olur tahminen, yanında monitor gelir mi? onun fiyatı ne kadar olur ?
------------
Kimsenin net bir şekilde bilemeyeceğini biliyorum sadece ortalama fiyat fikiri soruyorum

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Artık düşük bütçeli bir şey gelmeli hep 6.5K üstü topluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepimiz zengin değiliz sonuçta hep RTX 2060 lı 3060 lı 1660Ti lı alalım

Merhaba arkadaşlar yeni açılmış konu bulamadım bu yüzden açıyorum eğer açıldıysa kusura bakmayın.
Donanım arşivi yeni story atmış ipucular ile alakalı ryzen işlemci görüyorum ben yanlış mıyım?
Ryzen 5 3600 mu olur sizce ? Ekran kartı 2060 olacak kesin değil mi ?
Fiyatı ne kadar olur tahminen, yanında monitor gelir mi? onun fiyatı ne kadar olur ?
------------
Kimsenin net bir şekilde bilemeyeceğini biliyorum sadece ortalama fiyat fikiri soruyorum
Başlığı donanım arşivi yeni bilgisayarı hakkında sorularım diye değiştir ayrıca böyle biraz garip sanki :D

Hell0win

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
İsmail EBCİ
Artık düşük bütçeli bir şey gelmeli hep 6.5K üstü topluyor

Hepimiz zengin değiliz sonuçta hep RTX 2060 lı 3060 lı 1660Ti lı alalım

Başlığı donanım arşivi yeni bilgisayarı hakkında sorularım diye değiştir ayrıca böyle biraz garip sanki :D
Birincisi fp ürün çıkmaz düşük sistemleri unuttun üretimleri durdu 6.5kya 1660s sistem imkansız bu saatten sonra

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Birincisi fp ürün çıkmaz düşük sistemleri unuttun üretimleri durdu 6.5kya 1660s sistem imkansız bu saatten sonra
Değil aslında MoleculePC Neon MS adlı kasayı 7000'e çıkarmıştı DA çıkarsa gene en ucuzunu çıkarmaya çalışacağı için 6500-6800 arası olabilirdi

Millet nasıl hala 1650 li sistemleri alabiliyor gamegaraj gibi yerlerden ucuz fiyata? Bence bu sefer 1650/S li ucuz bir şey çıkmalıydı.

Hell0win

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
İsmail EBCİ
Değil aslında MoleculePC Neon MS adlı kasayı 7000'e çıkarmıştı DA çıkarsa gene en ucuzunu çıkarmaya çalışacağı için 6500-6800 arası olabilirdi

Millet nasıl hala 1650 li sistemleri alabiliyor gamegaraj gibi yerlerden ucuz fiyata? Bence bu sefer 1650/S li ucuz bir şey çıkmalıydı.
Üretim yok stok bitiriyorlar ikincisi neonms sistem herşeyden kısalarak yapılmış mühtelemelen en ucuz 1660s pc 7kdan aşağı inmez aynı şey mesela 8200 TL'ye 2060 sistem var ama kısılmış ama da 8700 e çıkardı

Top Bottom