Neler Yeni

Donanım Arşivi Yeni F/P Sistem Ne Zaman Gelir?

Eynp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eyüp Bay
Merhaba, bizimkileri yeni ikna ettim. Masaüstü bilgisayar almayı düşünüyoruz. Abdullah abi ne zaman yeni F/P kralı masaüstü sistem videosu atar?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,496
İsim
Diyarhan
En hızlı hali ayda 1 gibi nisanda çıkarır yoksa mayısa kalır zaten.

• Beğen
Reaksiyonlar: Eynp

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Merhaba, bizimkileri yeni ikna ettim. Masaüstü bilgisayar almayı düşünüyoruz. Abdullah abi ne zaman yeni F/P kralı masaüstü sistem videosu atar?
Daha yeni yaptığını göz önünde bulundurursak 1 2 aya en kötü gelir gibime geliyor. Bütçeniz nedir?

• Beğen

Eynp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eyüp Bay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha yeni yaptığını göz önünde bulundurursak 1 2 aya en kötü gelir gibime geliyor. Bütçeniz nedir?
Bütçe 8-13K arası olucak. Çoğunluk parayı ben koyucam, az kalan kısmı da ailem doldurucak.

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Bütçe 8-13K arası olucak. Çoğunluk parayı ben koyucam, az kalan kısmı da ailem doldurucak.
Hocam paranızı iyi değerlendirin. Örneğin 1 2 gün önce 13 kya hem 3060 sistem hem 6700xt li sistem yapıldı. Şuan almak isteseniz alamazsınız. Yani forumu aktif olarak takip edin parayı karta atınca, ardından indirime giren size uyan forumdaki arkadaşların fikrini alarak ta sizi fazlasıyla idare eder.

• Beğen

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Hocam en kötü 1 ay sonra felan gelir. O zamana kadar elindeki para değer kaybeder. Sana tavsiyem Nvidia ekran kartı şartın yoksa biraz bütçeni arttırıp Gaming gen 6700xt sistemlere bak.

Yada donanım arşivinin çıkardığı sistemleri al sat yapan kişilerden sahibindende 13k bandında bulmaya çalış

• Beğen
Top Bottom