Neler Yeni

donanım arşivi yeni sistem DA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

sistem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
sistwm1
forumda d.a yeni sisteminin ne zaman geleceğini soran bütün gençlere takipçiler bildiğin saldırıyor yok adam stok bekliyor yok şöyle yok böyle savunmak için can cekisiyorlar tabii ki yapmalarına kimse karışamaz ama Abdullah Hacıgül un takipçileri için 1 story atması çok mu zor madem bu kadr kargaşa istemiyorsun aç instagrami dostlar ben yeni sistem için söz verdim stok yok 1 aya ancak düzelir 1 ay boyunca beklemeyin kalkıp sadece yorumlarda bitcoin yükselmiş bu söyle olmuş begenmekle Olmaz 30 sn ayırıp bekleyen binlerce insanı umutlandirmak yerine gerekeni söylersin biter herkes yoluna bakar kaçarak gocerek bu iş çözülmez forum üyeleri de herkesin üzerine atlar böyle. sadece benim düşüncelerim kötü amaçla kimse anlamasın aklimdakileri yazdım o kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Abdullah Hacıgül

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,565
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
forumda d.a yeni sisteminin ne zaman geleceğini soran bütün gençlere takipçiler bildiğin saldırıyor yok adam stok bekliyor yok şöyle yok böyle savunmak için can cekisiyorlar tabii ki yapmalarına kimse karışamaz ama Abdullah Hacıgül un takipçileri için 1 story atması çok mu zor madem bu kadr kargaşa istemiyorsun aç instagrami dostlar ben yeni sistem için söz verdim stok yok 1 aya ancak düzelir 1 ay boyunca beklemeyin kalkıp sadece yorumlarda bitcoin yükselmiş bu söyle olmuş begenmekle Olmaz 30 sn ayırıp bekleyen binlerce insanı umutlandirmak yerine gerekeni söylersin biter herkes yoluna bakar kaçarak gocerek bu iş çözülmez forum üyeleri de herkesin üzerine atlar böyle. sadece benim düşüncelerim kötü amaçla kimse anlamasın aklimdakileri yazdım o kadar

@Abdullah Hacıgül
Zaten beklemeyin dedi.

mehmet_s

80+ Silver
En İyi Cevap
7
25 gün olmuş. Zaman su gibi akıp geçiyor...

Konu sahibinin haklı olduğu yerde var haksız olduğu yerde.

sistem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
sistwm1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaten beklemeyin dedi.
link atarmisin kardeşim

25 gün olmuş. Zaman su gibi akıp geçiyor...

Konu sahibinin haklı olduğu yerde var haksız olduğu yerde.
ben zaten konu sahibi her yönden haksız demiyorum burda ilk defa sistem alacak arkadaşlar heyecanla ne zaman gelecek diye soruyor forum takipçileri saldırıyor adama stok mu var adam ne falan adam ne yapsın açıklama yapsın yorum begenmesin

Bege06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Buğra
Abdullah abi ben kitleme sistem yaparsam en fiyat performansını yaparım diye bekliyor bunu hepimiz biliyoruz ki sağolsun hep de öyle yaptı. Ama şahsen bende bu sistemi sabırsızlıkla bekliyorum işin kötü tarafı hiçbir şekilde en ufak bi ipucumuz olmadığı için herkesin bi dedikodusu var apu sistem gelecek iddiaları var üst katman bandında gelecek iddiaları var bunları duydukça acaba beklemeden başka bi sistem mi alsam diyorum çünkü hergün katlanıyor fiyatlar ve düşmüyecekte..Şu piyasa delirticek en sonunda bizi fiyatlar falan..
Beklemelimiyiz yakın zamanda gelirmi sistem yada apu mu???

sistem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
sistwm1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Abdullah abi ben kitleme sistem yaparsam en fiyat performansını yaparım diye bekliyor bunu hepimiz biliyoruz ki sağolsun hep de öyle yaptı. Ama şahsen bende bu sistemi sabırsızlıkla bekliyorum işin kötü tarafı hiçbir şekilde en ufak bi ipucumuz olmadığı için herkesin bi dedikodusu var apu sistem gelecek iddiaları var üst katman bandında gelecek iddiaları var bunları duydukça acaba beklemeden başka bi sistem mi alsam diyorum çünkü hergün katlanıyor fiyatlar ve düşmüyecekte..Şu piyasa delirticek en sonunda bizi fiyatlar falan..
Beklemelimiyiz yakın zamanda gelirmi sistem yada apu mu???
işte kanka halbuki 1 story atıp 2 soru cevaplasa herkes yoluna bakacak zaten kimse ona illa bugün sistem çıkar demiyor sadece geleceği zamanı merak ediyor

Bege06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Buğra
işte kanka halbuki 1 story atıp 2 soru cevaplasa herkes yoluna bakacak zaten kimse ona illa bugün sistem çıkar demiyor sadece geleceği zamanı merak ediyor
evet birde bu dedikodular can sıkıcı.Şahsen ben apu falan duyunca acaba gerçek mi diye düşünüp başka sistemlere yöneliyorum.Ancak instada sıvansın kollar yeni sistem için demişti.Ben f/p olarak algıladım onu

mehmet_s

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Apu sistem çıkarmaz bence. 5500xt ya da 1660 super li sistem çıkarır.

Dediğiniz gibi bir story atsa yeterli olur bence @Abdullah Hacıgül

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4

@Abdullah Hacıgül
Kişinin düşüncesi başkasının fikrine zikrine eylemine tecavüz edittiği yerde biter her aklından geçeni "bu benim düşüncem diye yazarsan" sıkıntıya girersin. Tüm sosyal medya hesaplarımda ekran kartı stoklarında sıkıntı olduğunu BTC nedeniyle stok bulunamadığını belirttim ve ekstra olarak forumda da bunu bol bol tartışıp sürekli de arkadaşlara benim bekleyerek zaman kaybetmeyin diye belirtirim. Ben sana yeni sistem yapıcam başka sistem alma bunu bekle mi dedim? beklemen senin tercihin neden? çünkü menfaatin var ucuza sistem düşürme derdindesin öyleki buraya bile sırf ucuza sistem neredenin hesabını sormak için konu açmışsın sanki sana sistem sunmak zorundaymışım gibi.

Ben 8 yıldır bu işi yapıyorum her zaman en iyisini yapmak için de kimsenin göstermediği emeği gösterdim 5 sene önce 1300 liraya 0 sistem yaptığımda da fiyatına göre en iyisini yaptım bugün de 5000 liraya en iyisini yaptım. Ben insanları umutlandırmam yaparım! bak işine kardeşim.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,787
Üyeler
138,406
Son üye
tahakuzgun
Top Bottom