Neler Yeni

Donanım Arşivi Yeni Sistem Kesin Geliyor

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
PC toplıcak arkadaşlar, toplamayın. Son günlerde sürekli sorulan sorunun cevabı sonunda net bir şekilde geldi. Donanım arşivi yeni bir sistem toplayacağını resmi olarak İnstagram hesabından duyurmuş bulunmakta. Vatana millete hayırlı olsun. https://www.instagram.com/donanimarsivi/

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
İndirim kovalayıp kendinize PC dizemiyor musunuz cidden?

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İndirim kovalayıp kendinize PC dizemiyor musunuz cidden?
Ne alakası var hocam? Genelde DA'nın çıkardığı sistemler, tek tek topladığından çok daha ucuza geliyor. Millet boşuna DA'nın sistem çıkarmasını beklemiyor. Ayrıca tek tek indirim beklemek zaman kaybı. Ne zaman indirim olucağını, fiyatların artık artmıcağını vs. bilemediğin için risk almış olursun.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Ne alakası var hocam? Genelde DA'nın çıkardığı sistemler, tek tek topladığından çok daha ucuza geliyor. Millet boşuna DA'nın sistem çıkarmasını beklemiyor. Ayrıca tek tek indirim beklemek zaman kaybı. Ne zaman indirim olucağını, fiyatların artık artmıcağını vs. bilemediğin için risk almış olursun.

DA'nın çıkaracağı sistemi beklemek ne kadar akıllıca bir şey.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
RAMAZAN KARTAL
Evet iyi bir FP ürün olsun başka hiç bir şey istemiyorum donanım arşivinden bir sistem ikide çekiliş sonucu bekliyorum Abdullah abinin kampanyalarına bayiliyorum yav adamın dibii😁😁😁😁

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Yiğit Aralim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
DA'nın çıkaracağı sistemi beklemek ne kadar akıllıca bir şey.
Evet bu kurda birinin kampanyalı sistem çıkarmasını beklemek çok çok çok mantıklı bir şey. Aksini söyle de güldür insanları.

Top Bottom