Neler Yeni

Donanım Arşivi'ninde Bu Şekilde Davranması Dileğiyle

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15

Hak veriyorum, kimse kimseye laf anlatmak için bir taraflarını (eşofman) yırtmak zorunda değil. Technopat'ın bu şekilde davranmasını doğru buluyorum, Donanım Arşivi'ninde bu şekilde davranması, DA Forum platformunu ileri taşıyacaktır.

Bıraktığım bağlantı daki konu sahibinin Donanım Arşivi'ne karşı sert tavırını desteklemiyorum, yanlış anlaşılmasın.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Videodaki adam ne güzel taklit etmiş
Helal olsun yetenek o sesi taklit etmek

eysis

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ver banı gitsin yoksa aynısını başka bir zaman yine yapacak.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,360
İsim
Selman
Veletlere laf anlatılmaz demiş ama en azından alakasız bir video koymak yerine kanıt gösterseymiş.

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Enes Sayar

Hak veriyorum, kimse kimseye laf anlatmak için bir taraflarını (eşofman) yırtmak zorunda değil. Technopat'ın bu şekilde davranmasını doğru buluyorum, Donanım Arşivi'ninde bu şekilde davranması, DA Forum platformunu ileri taşıyacaktır.

Bıraktığım bağlantı daki konu sahibinin Donanım Arşivi'ne karşı sert tavırını desteklemiyorum, yanlış anlaşılmasın.
buraya random atılıyor mu ? Videoyu yeni gördüm mükemmelmiş

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2

Burada bize "12-14 yaş arası, burnu sümüklü veletler" denmiş. Bir insanı yaşına göre yargılayan birinden ne beklersiniz ?

Sosyalist Çapulcu

80+ Silver
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom