Neler Yeni

Donanım Haber Forum'da DA-Sistem 2'yi Kârla Satmak İçin Alan Üye

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Arkadaşlar başlığı açmamın sebebi "yaa üf üf ne kadar ayıp" falan değil ben olsam ben de kârla satmak için alırım burada değinmek istediğim nokta bazı arkadaşlara denk geliyorum 50 tane soru sormaktan, iş içinde iş aramaktan ve yok efendim nasıl hemen o kadar sistem satılır laflarını yapmaktan bazı şeyleri çok kaçırıyor ve gerçekten ekran görüntüsündeki bu arkadaş yakın zamanda bu sistemi kârla satacak :) kendisine de helal olsun. Sevgiler

+ Yaptığımız sistemlerin ne derece F/P olduğunu aşağıdaki ekran görüntüsü ile sabittir

DA sistem.jpg

silent666

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Orçun Yılmaz
Arkadaşlar başlığı açmamın sebebi "yaa üf üf ne kadar ayıp" falan değil ben olsam ben de kârla satmak için alırım burada değinmek istediğim nokta bazı arkadaşlara denk geliyorum 50 tane soru sormaktan, iş içinde iş aramaktan ve yok efendim nasıl hemen o kadar sistem satılır laflarını yapmaktan bazı şeyleri çok kaçırıyor ve gerçekten ekran görüntüsündeki bu arkadaş yakın zamanda bu sistemi kârla satacak :) kendisine de helal olsun. Sevgiler

+ Yaptığımız sistemlerin ne derece F/P olduğunu aşağıdaki ekran görüntüsü ile sabittir

Alıntıyı görüntüle
Para olsa ben de alırdım 2-3 tane :D Sadece kendime alabildim

thinG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Alper Bozkurt
Hayırlısıyla kendime bi alabilseydim :D O yeter bana .

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,621
İsim
Heath Ledger

Alıntıyı görüntüle
RTX 2060 VE R5 3600 İLE SİSTEM İSTİYORUZ

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,050
Üyeler
156,269
Son üye
yagizdmrr
Top Bottom