Neler Yeni

Donanım Haber Forum'da DA-Sistem 2'yi Kârla Satmak İçin Alan Üye

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,200
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
https://www.incehesap.com/el-capitan-donanim-arsivi-gaming-PC-fiyati-45726/ Hali hazırda bile var. Sistem sihirbazları hep pahalıya toplar sizde biliyorsunuz. Bu uygun fiyatların sebebi itopya incehesap vs hangi site var ise anlaşma yapıp daha çok satmak için yapıyor. Bunu benden iyi siz biliyorsunuz. Amacım karalamak vs değil. Sistem iyi mi iyi. Fakat indirim rakamları hep çok yüksek söyleniyor. Bunu gereksiz buluyorum. Hali hazırda indirimi de bitmiş eski bir sistem var en azından aradaki fark ile karşılaştırma yapılabilirdi.
Dostum ayrı ayrı sitelerden topla, at linkleri beraber toplayalım 300 TL miymiş indirim bakalım diyorum.

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Adamlar normal fiyatına göre söylüyor. Gaming Gecesi gibi indirim günlerinden 400tl yukarisı civarına böyle bir sistem olabilir belki. Ama öyle bir durum yok normal fiyatına gore 1400 liraya yakın daha ucuz bunu gözden kacırıyorsun.
Tamam zaten indirimi var fakat çok yakın fiyatlara toplanabilir. Buda 1500 tl 2000 tl indirimli demek bence güzel değil. Sizce olabilir karışmıyorum.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
İndirimlerden sıra sıra size rapor edeceğim. Eğer aynı fiyat veya maksimum 100 200 pahalıya gelmez ise terk ediyorum burayı. Agresif tavrım yok.
https://www.incehesap.com/el-capitan-donanim-arsivi-gaming-PC-fiyati-45726/ Hali hazırda neredeyse aynı bir sistem. Arada aman aman fark yok bence.
Kardeşim senin bir problemin mi var? o El Capitan sistemi yapan da benim, saygısızlık yapmaya luzüm yok terk edersen et! videoda bile Ak Akçe'den TR'nin en ucuz yerlerinden sistemi toplayıp 6960TL tuttuğunu gösteriyorum. Laflara bak 200TL indirim varmış hayır hiçte indirim olmayabilir ama ben oyun hediyesiyle 1500TL seviyesinde indirim var diyorsam var. Az üşenme aç ak akçeyi gör

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Dostum ayrı ayrı sitelerden topla, at linkleri beraber toplayalım 300 TL miymiş indirim bakalım diyorum.
Ayrı ayrı sitelerden ayrı ayrı günlerde toplarsam? Biliyorsunuz sizde toplanabilir imkansız değil. Sistemin iyi olduğunu fiyatınında güzel olduğunu kabul ediyorum fakat siz hiç kabul etmediniz.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,200
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Ayrı ayrı sitelerden ayrı ayrı günlerde toplarsam? Biliyorsunuz sizde toplanabilir imkansız değil. Sistemin iyi olduğunu fiyatınında güzel olduğunu kabul ediyorum fakat siz hiç kabul etmediniz.
700 kişiye sistemi o şekilde mi satmayı planlıyordun?

T.P.G.

80+ Titanium
Tamam zaten indirimi var fakat çok yakın fiyatlara toplanabilir. Buda 1500 TL 2000 TL indirimli demek bence güzel değil. Sizce olabilir karışmıyorum.
Sonuçta baktığın zaman indirimsiz fiyatı 7100tl (oyunla beraber) değil mi? E o zaman ne gerek var adamın anlaşmasına desin ki şu şu yerlerden bu parçalaeı alın bak indirime girmiş benim toplamama gerek yok.

Bence dediğin mantıklı evet yakın fiyata toplanabilir ama aynı fiyata toplanamaz. Birden almak var yavaş yavaş ve daha pahalıya almak var.

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,621
İsim
Heath Ledger
2060 ile RTX de açsan bir şey degismez FPS kaybından. Low ayarlarda RTX yerine Ultra RTX off kullanırım. 2060S ya da 2070S alın bence Gaming Gecesi ya da başka indirimlerinden.
Hacım RTX çıkalı 1 sene oldu. Bu bir senede dlss 2.0 teknolojisi gelişti ve nerdeyse 2 kat fazla fps alıyor RTX açınca. Ki bu günümüz için yeterli bence. 2-3 sene sonra zaten teknoloji almış başını gitmiş olur. O zaman ki oyunları da öyle açar. Teknoloji gelişmeye devam ediyor. Nvidia kullanıcısını mağdur etmemek için elinden geleni yapıyor

muratsoner

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Murat Soner
Kardeşim senin bir problemin mi var? o El Capitan sistemi yapan da benim, saygısızlık yapmaya luzüm yok terk edersen et! videoda bile Ak Akçe'den TR'nin en ucuz yerlerinden sistemi toplayıp 6960TL tuttuğunu gösteriyorum. Laflara bak 200TL indirim varmış hayır hiçte indirim olmayabilir ama ben oyun hediyesiyle 1500TL seviyesinde indirim var diyorsam var. Az üşenme aç ak akçeyi gör
Teker teker indirim bekleyerek toplanır dedim. (Sistemi bekleme süresinde alınır.) Sisteme kötü demedim fakat 1500 tl indirim etiketi hoşuma gitmedi. En azından 5900 6 bandında da toplanılabilir bir sistem olduğunu çoğu kişi bilmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonuçta baktığın zaman indirimsiz fiyatı 7100tl (oyunla beraber) değil mi? E o zaman ne gerek var adamın anlaşmasına desin ki şu şu yerlerden bu parçalaeı alın bak indirime girmiş benim toplamama gerek yok.

Bence dediğin mantıklı evet yakın fiyata toplanabilir ama aynı fiyata toplanamaz. Birden almak var yavaş yavaş ve daha pahalıya almak var.
Tamam ona bir şey demiyorum

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,412
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Twitter
yok
Facebook
no
Discord
no
Reddit
yok
17 dakika önce açılan konuya 6 sayfa mesaj gelir bana.Bana 1 günde gelmiyor.

T.P.G.

80+ Titanium
Hacım RTX çıkalı 1 sene oldu. Bu bir senede dlss 2.0 teknolojisi gelişti ve nerdeyse 2 kat fazla fps alıyor RTX açınca. Ki bu günümüz için yeterli bence. 2-3 sene sonra zaten teknoloji almış başını gitmiş olur. O zaman ki oyunları da öyle açar. Teknoloji gelişmeye devam ediyor. Nvidia kullanıcısını mağdur etmemek için elinden geleni yapıyor
Evet ama ben olsam bekler ve 2060S falan alırdım. Hani en azından 8Gb Vram ileride cok daha iyi olacaktir ve 1080p 2K Arası bir kart.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam ona bir şey demiyorum
Çok şey diyorsun ama sorsan hiçbir şey söylemiyorsun neyse iyi forumlar 😒

Utku Aydın

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,373
İsim
Utku
MD1 çıkınca da böyle bir yorum gelmişti

Gripen