Neler Yeni

Dowload 75 Uploud 15 Tiktok yayın için yeterli mi?

arifand34

80+
merhaba yaklaşık 5 ay önce twitch’te r5 5600 3060ti ile valorant yayını denedim fakat pek anlamadığım için görüntü akıcı değil karıncalı olmuştu vazgeçmiştim belki ben düzgün ayarlamadıgımdan ama bit şeyini hep düzgün verdim cözememistim sorunu benden kaynaklı olabilir mi yoksa ben tekrar bu sefer tiktokta yayın acmayı düşünüyorum bu tarz sistem alıp çift monitör 280hz sadece valorant yayını yeterli olur mu internet bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

merhaba yaklaşık 5 ay önce twitch’te r5 5600 3060ti ile valorant yayını denedim fakat pek anlamadığım için görüntü akıcı değil karıncalı olmuştu vazgeçmiştim belki ben düzgün ayarlamadıgımdan ama bit şeyini hep düzgün verdim cözememistim sorunu benden kaynaklı olabilir mi yoksa ben tekrar bu sefer tiktokta yayın acmayı düşünüyorum bu tarz sistem alıp çift monitör 280hz sadece valorant yayını yeterli olur mu internet bilmiyorum
yada işlemci aynı ekran kartını 4060 yapıp tabi 3060ti ile fark varsa

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,113
İsim
Emre
Yayini neden tiktok'da acmayi planliyorsun, bilgisayar yayinini. Yeterli olur bu arada.

arifand34

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yayini neden tiktok'da acmayi planliyorsun, bilgisayar yayinini. Yeterli olur bu arada.
orası daha iyi benim için bir de videolarım izleniyor kolay izleyici ulaşırım diye ama korkum var para boşa gidicek diye görüntü akıcı olmaz ise vs youtubede r5600 4060 veya 3060 ti ile tiktok yayın örneği bulamadım ki içim rahatlasın internet yeter mi yetmez mi diye bilgi olsa kanıt vs

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
3060 ti gayet iyi 4060 dan daha güçlü saf güçte dlss3 e gelicek olursakda artık o mod sayesinde kulanılabiliyor

Top Bottom