Neler Yeni

Çözüldü✓ DRIVER kurmamda lütfen yardımcı olun

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Taha Furkan Doğan
Arkadaşlar merhaba. Msi cyborg 12VF modelini satın aldım freedos olarak. Dün usb ile Windows 11 yükledim ama bazı driverlar eksik. Ekran kartı görünmüyor ya da ekran parlaklığı kısılmıyor, bluetooth açılmıyor gibi gibi. Ses de gelmiyordu ama bi arkadas yardımcı oldu driverini kurdum artık ses geliyor. Bu driverları kolayca nereden indirebilirim? Msi kendi sitesinde driverlar var diyor ama indirdiğim zaman 4-5 dosya iniyor hangisini çalıştıracağım bilmiyorum. Bunun kolay bi yolu var mı? Windows update kendi kendine halledebilir mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba. Msi cyborg 12VF modelini satın aldım freedos olarak. Dün usb ile Windows 11 yükledim ama bazı driverlar eksik. Ekran kartı görünmüyor ya da ekran parlaklığı kısılmıyor, bluetooth açılmıyor gibi gibi. Ses de gelmiyordu ama bi arkadas yardımcı oldu driverini kurdum artık ses geliyor. Bu driverları kolayca nereden indirebilirim? Msi kendi sitesinde driverlar var diyor ama indirdiğim zaman 4-5 dosya iniyor hangisini çalıştıracağım bilmiyorum. Bunun kolay bi yolu var mı? Windows update kendi kendine halledebilir mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim
Ve bu arada bilgisayarcılar driver kurmaya 300₺ istiyor. Internetten indirmiyoruz diyor. Ne kadar güvenilir?

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Metin Şeker
Msi nin kendi programı yok mu bazı çogu driver ordan inebilir bende lenovo laptobumda kendi programından otomaktik yaptım wifi bluetooth vs yapıyor ekran kartınıda geforce programından yapabilirsin

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,129
İsim
Semih Boran
Bunları yükleyin:

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Taha Furkan Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Msi nin kendi programı yok mu bazı çogu driver ordan inebilir bende lenovo laptobumda kendi programından otomaktik yaptım wifi bluetooth vs yapıyor ekran kartınıda geforce programından yapabilirsin
Hayır maalesef kendi programı yüklü değildi manuel kurmam lazımmış

Tese
Bunları yükleyin:
Teşekkür ediyorum =) intel i5 12. Nesil. Uyumsuzluk yapmaz değil mi bu

olion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Metin Şeker
Hayır maalesef kendi programı yüklü değildi manuel kurmam lazımmış

Tese

Teşekkür ediyorum =) intel i5 12. Nesil. Uyumsuzluk yapmaz değil mi bu
Kendi programı bende de inik degildi bende manuel indirdim

Trabzonlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Ömerfaruk

Ve bu arada bilgisayarcılar driver kurmaya 300₺ istiyor. Internetten indirmiyoruz diyor. Ne kadar güvenilir?
Steam driver booster pro kullanıyorum bence alabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,057
Üyeler
141,930
Son üye
Efeaa
Top Bottom