Neler Yeni

DS AUTOMOBİLES alınırımı?

10urk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Onur kır
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Kararsız kaldığım bir konu var yeni bir araba alacağız 2021 sedan audi A3 s line 1.0 110 hp benzinli mi?
Yoksa 2020 ds 7 crossback 1.5 130 hp dizel mi? ds7 gerçekten çok dolu bir araba çok güzel teknolojileri var ds7 nin ama internette herkes olumsuz yorumlamış işte trim sesi geliyo parça zor bulunuyo servis sıkıntısı var stoplar su aldı vs vs. Audi a3 çok güzel bir araba ama ikiside aynı fiyatta ve ds in özellikleri gerçekten fazla ve iyi olduğu için ds 7 ye daha sıcak kanlıyım ama servis, parça konusunda audi daha cazip geliyor siz olsanız ne yapardınız? Cevaplarınız için teşekkürler

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben ds7 tercih ederdim.
C segment ile premium SUV arasındaki fark çok fazla

arabatr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Ahmat
Hedeflerin ne? Şehir arabası olarak Audi'yi tercih ederdim, muhtemelen Audi'yi çok sevdiğim için :D

soul

80+ Silver
Servis konusunda sıkıntı çıkaracak ise ben hiç ds7 almazdım. Audi alır geçerdim.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,082
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Servis konusu ve parça teminatı konusu oldukça doğru bir konu, bizim akrabamızdada ds7 var fakat 6 aydır tampon bekliyorum diyor, ne kadar doğru bilemem,
DS7 Oldukça güzel ve dediğiniz gibi oldukça dolu bir araba, kullananlarla görüşmek irtibat kurmak lazım, a3 de kötü değil fakat ds7 yanında boş kalıyor :d
Mesaj otomatik birleştirildi:

A3 De sizi tatmin edicek diye düşünüyorum, servis konusunda şu güne kadar kimseden şikayet duymadım

Top Bottom