Neler Yeni

DSL kopması ve hat zayıflaması hatası

EnesSverx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Pehlivan
Yaklaşık 1.5 aydır bu sorun var. Daha önceden böyle bir sorun yoktu. Türk Telekom'u aradık ve ekip internet kaplolarına bakıp gittiler ve sözde haber vereceklerdi. Şu an sürekli olarak DSL ve internet ışığı gelip gitmekte bu sorunu nasıl çözebilirim?

Ekler

• 1706549804545.jpeg
    1706549804545.jpeg
    88.4 KB · Hit: 33

HarlBO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
İbrahim Hamza Önen
Yaklaşık 1.5 aydır bu sorun var. Daha önceden böyle bir sorun yoktu. Türk Telekom'u aradık ve ekip internet kaplolarına bakıp gittiler ve sözde haber vereceklerdi. Şu an sürekli olarak DSL ve internet ışığı gelip gitmekte bu sorunu nasıl çözebilirim?
Kablo hattinda büyük ihtimallen sorun var bizdede ayni sorun vardi internet kablosu cektik duzeldi

EnesSverx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Pehlivan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim bilgim binaya kadar hattı ekip bina içi daireyi de sen yaparsın. Yakın zamanda akrabamin hat sorunu oldu. Bina da var ama dairede yoktu. Bize siz yapmalisiniz vs dediler.
anladım. Yarın bir daha arayacağım. Teşekkürler

HarlBO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
İbrahim Hamza Önen
Çok da zor bir şey deil bi elektrikçi ye gitsen işini halledebilir

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Furkan Enes Kaplan
btk ya şikayet açın hocam bu foto ile

mehmettici

80+ Silver
hocam duvara giden dsl pirizi var onun prizini kablosunu degiştirin bizdede oldu boyle cozuk

EnesSverx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Pehlivan
hocam duvara giden dsl pirizi var onun prizini kablosunu degiştirin bizdede oldu boyle cozuk
denedim hocam olmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

sadece bizim dairede değil direkt tüm binada sıkıntı varmış. duruma göre herkesle konuşmayı düşünüyorum

Top Bottom