Neler Yeni

Yardım DSR 4K ile 3080 Tİ 80 derece

Monrch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Yağız Aslan
Arkadaşlar 4k çözünürlükte cyberpunk,forza horizon 4, days gone tarzı oyunlarda 3080 ti 80 derece oluyor normal mi?

Not: Ekstra olarak belirtmek isterim ki şunu fark ettim DSR ile 2K yapıldığında neredeyse görüntü kalitesinde bir artış olmazken DSR ile 4K yapıldığında bulanıklık vs gidip görüntü kalitesinde güzel bir artış oluyor fakat DSR'ın 4K kalitesi normal bir 2K kalitesi gibi (2K ekranlı bir laptopa sahibim oradan deneyimledim)

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
90 olmadığına şükür et

Monrch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Yağız Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
90 olmadığına şükür et
Anladım hocam birde DSR 2k sı resmen rezalet kandırıyorlar :D görüntü de kalite artışı sağlmıyor fakat DSR ile 4k yapıldığında en azından bir kalite artışı var fakat o da orijinal bir 2k ya denk :D

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Anladım hocam birde DSR 2k sı resmen rezalet kandırıyorlar :D görüntü de kalite artışı sağlmıyor fakat DSR ile 4k yapıldığında en azından bir kalite artışı var fakat o da orijinal bir 2k ya denk :D
Hocam ben o tarz teknolojilere uzağım ve de karşıyım hele ki DLSS gibi teknolojilere görüntüyü çamurlaştırıyor 20 fps fazla alıcam diye zevk alamıyorum tabi 30 fps alırken 50 yaparsa eyvallah ama 90 fps den 130 alınca ne anlamı kaldı görüntü çamur ve bulanık zaten.

Monrch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Yağız Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben o tarz teknolojilere uzağım ve de karşıyım hele ki DLSS gibi teknolojilere görüntüyü çamurlaştırıyor 20 fps fazla alıcam diye zevk alamıyorum tabi 30 fps alırken 50 yaparsa eyvallah ama 90 fps den 130 alınca ne anlamı kaldı görüntü çamur ve bulanık zaten.
Valla hocam benim dediğim DSR sanal yolla örnek vermek gerekirse 1080p yi 2k gibi gösteriyor (sözde) ama dlss de ben görüntü kaybı görmedim en azından fps yükseltiyor.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Valla hocam benim dediğim DSR sanal yolla örnek vermek gerekirse 1080p yi 2k gibi gösteriyor (sözde) ama dlss de ben görüntü kaybı görmedim en azından fps yükseltiyor.
Göz zevkimi baltalıyor ağır şekilde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,286
Üyeler
156,458
Son üye
Mhsd
Top Bottom