Neler Yeni

Dualshock 4 bluetooth baglantisinda algilama ve kopma problemi.

eXe-Dracarys

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Huseyin
Arkadaslar amazondan aldigim kol orjinal.. tp link bluetooth adaptor var. 40 cm mesafeden bile kopmalar oluyor saniyelik.. bluetoooth adaptoru pc nin ust tarafinda usb girisine taktim..
Kol mu bozuk ayni sorunu yasayan var mi? Oyunlarda en ufak bir problem yasamiyorum kol ile..
Ne yapmaliyim sizce?

Khaleesi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Atacan Güngör
Arka taraftaki usb takıp bluetoooth driverinin güncel olup olmadığına baktınız mı?

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Arkadaslar amazondan aldigim kol orjinal.. tp link bluetooth adaptor var. 40 cm mesafeden bile kopmalar oluyor saniyelik.. bluetoooth adaptoru pc nin ust tarafinda usb girisine taktim..
Kol mu bozuk ayni sorunu yasayan var mi? Oyunlarda en ufak bir problem yasamiyorum kol ile..
Ne yapmaliyim sizce?
Aynı adaptörle ve aynı kolla oynuyorum, klavyem ve mouse'um da bluetooth ile bağlı. Ona rağmen bir sıkıntı yaşamıyorum. Hatta 2 kol ile fifa attığımda bile sıkıntı olmuyor.

eXe-Dracarys

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Huseyin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkaya taktigimda daha cok kopma oluyor hocam.. usb dongle ile kol arasina herhangi birsey girince hemen kopmalar basliyor.
Driverin guncel olup olmadigina nasil bakacagim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı adaptörle ve aynı kolla oynuyorum, klavyem ve mouse'um da bluetooth ile bağlı. Ona rağmen bir sıkıntı yaşamıyorum. Hatta 2 kol ile fifa attığımda bile sıkıntı olmuyor.
Dogrudur hocam olmasi gereken o yani.. Bende airpods kulaklik bagli ekstra sorunsuz kullaniyorum.
tek sorun kol baglantisi

Hatta resmini atayim. 2018 de amazondan almistim. Suan ayni satici ayni kolu 800 TL den satiyor.

Bir kere yere dusmustu resimde gozuktugu gibi sag analog cok hafif aşındı..
Ama hic bir sorunu yok. sarji gayet iyi vs vs.

Kol bozulmus olabilir mi ? Aklima baska birsey gelmiyor

Bilgisi olan arkadaslarin yardimini rica ederim..

Ekler

• 381B986E-7737-495D-8DA2-9FE043895C93.jpeg
    381B986E-7737-495D-8DA2-9FE043895C93.jpeg
    1.6 MB · Hit: 11
Son düzenleme:
Top Bottom