Neler Yeni

Dün çıkan Forza Horizon 5 oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Fury35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Mansur
Yeni araçlar ( yeni M'ler, Yeni Audi RS'ler vs) yavaş yavaş güncellemelerle gelecek zaten, şu anlık fh4 ile aynı araçlar olması normal
Dediğiniz gibi olabilir hocam fakat dediğiniz gibi güncellemelerle forza 4 ile arasındaki araba çeşitliliği artarsa o zaman alınabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
painkiller - ağrı kesici - ızdırap dindirici
Ya gülmeyin ama yayıncılardan biraz izledikten sonra ben pek fark göremedim gibi. Biraz makyajlayıp geri yollamışlar gibi olmuş sanki:) Doğan görünümlü Şahin misali olmuş bence:)

Fury35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Mansur
Açıkçası ben beğendim, fh4 de çok keyif almıştım sonrasında aşırı sıkıcı bir hal almaya başlamıştı(harita büyük ve güzel ancak sadece oraya kısıtlı olduğu için her oynadığında aynı şeylerin görmek sıkıyor). Umarım bu oyunda böyle olmaz.Bu oyun için gamepass alacağım gibi duruyor ama onun için önce yeni bir psu alman lazım :D
Bencede öyle game pass ile bende deniyeceğim o zaman kendim oynayınca belki fikrim değişebilir.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dediğiniz gibi olabilir hocam fakat dediğiniz gibi güncellemelerle forza 4 ile arasındaki araba çeşitliliği artarsa o zaman alınabilir.
Bu arada sırf sesler geliştirildiği için bile alınabilir bence, sesler muazzam olmuş

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Çok güzel bence

Fury35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Mansur
Ya gülmeyin ama yayıncılardan biraz izledikten sonra ben pek fark göremedim gibi. Biraz makyajlayıp geri yollamışlar gibi olmuş sanki:) Doğan görünümlü Şahin misali olmuş bence:)
Forza 4 oyununun zaten grafikleri harikaydı e böyle olunca yeni çıkardıkları oyununda da grafik açısından sadece bir tık arttırabiliyorlar

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Fury35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Mansur
Forza 4 oynamamış kişilere aşırı iyi gelmesi normaldir ama forza 4 oyununu bayağı oynamışsanız o kadarda aşırı iyi gelmiyor tamam güzel fakat aşırı iyi felanda diyemem yani

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Grafiklerdede baya gelişme var, fh4 de karton gibi ağaçları görmekten sıkılmıştım :peped:
O kadar kötü değildi ya bence fh4 :D ama özellikle benim gördüğüm bitki örtüsü detayları çok geliştirilmiş, fh4 te uzak mesafede kağıt gibi duruyordu ağaçlar

Fury35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Mansur
Bu arada sırf sesler geliştirildiği için bile alınabilir bence, sesler muazzam olmuş
Ses kısmındaki değişimleri bende sevdim hocam, turbo seslerini daha iyi yapmışlar ve araba hızlanıncaki çıkan tiz ses bayağı gerçekçilik vermiş.

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ses kısmındaki değişimleri bende sevdim hocam, turbo seslerini daha iyi yapmışlar ve araba hızlanıncaki çıkan tiz ses bayağı gerçekçilik vermiş.
Vites geçişlerindeki sesler de çok iyi olmuş hocam, birde artık aracın hızlı gittiğini hissediyorsunuz diyor oynayan bir tanıdığım, fh4 te atıyorum 300 ile giderken 150 gibi hissettiriyordu

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,738
İsim
Eren Yeager
Dostlar oyunu satın almadım fakat incelemelerini izledim, açıkçası büyük hayal kırıklığına uğradım.
Tamam grafikler daha iyi fakat yüksek bir fiyata alacağımız oyunun bir önceki sürümü ile arasında farkların sadece grafik ve harita olmasını istemem, daha çıkmadan düşündüğüm şey en azından daha çok araba getirmişlerdir diyeydi fakat incelemesini izlediğimde gördüğüm şey fazla yeni araba gelmemiş olduğuydu, en basidinden forza 4 de olmayan BMW M8 modelinin bile daha gelmemiş olması ve bir çok niceleri, marka kategorisinin altındaki arabalar çoğu eski kasa ve eski modeller bize yeni modellerin donatıldığı bir sürüm bile verilmemişken bizden 300 TL almanın mantığı nedir.

Forza 4 horizon oyununu çok oynamış biri olarak söylüyorum ki devasa bir fark yok, belki ben beklentimi büyültmüşümdür ama en azından uçak veya süraat teknesi veya ne bileyim en azından değişiklik için motor ekleselerdi bu bile büyük bir fark yaratırdı.

Oynamış veya oynamamış sizin fikirleriniz nedir ?
İlerde araba gelecektir mutlaka güncellemelerle yeni arabaları getireceklerdir
Anlamadığım şey bir araba oyunundan daha ne bekliyorsunuz ki onu anlamadım nasıl bir yenilik bekliyorsunuz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,865
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom