Neler Yeni

Çözüldü✓ Dün ki sistem sarı sitede ilanda

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Hüseyin Ege Karakışla
Al-sat yapmakta sıkıntı yokta. Bu zamanlarda yapılınca tüketici sinirlenir. Stoklar çok sınırlı, bide üstüne aynı sistem fazla paraya görünce sinirleniyor insan. Al sat olayını stok krizi olmadığında yaptığınız zmanlarda hiçbir sıkıntı yok kimse bişey diyemez. Ama bu kadar sıkıntılı bir dönemde olunca tüketici sinirlenir.

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
koray erol
önüne geçilemez ama daha sık sistemler yayınlanırsa talep azalır ve ellerinde kalır

zelforen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
ATA
Ya bide şöyle birşeyle karşılaştım ben al sat yapmıyorum ama güzel kar bırakırsa satarım tabi ilana koydum . Artık çocukmu desem veledin biri mesaj attı letgodan halen satılıkmı diye evet dedim diyor ki tabi al 8 bine sat 9 bine iyi iş . Profiline girdim olay burda başlıyor :) girdik profiline rx 560 veya 570 ekran kartı i3 8. nesil işlemci 8 gb ram olan bilmem kaç yıllık bilgisayarına 11.000 tl fiyat çekmiş . Yani çol çocuğun lafına canınızı sıkmayın onlar sizden daha çıkarcı merakta etmeyin . Ürün benim parayı ben ödedim bana kimse bunu bedavaya vermedi sonuçta 9 bine de satarım 19 bine de satarım kimseyi ilgilendirmez .

Shimaida

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
galip
Buna ticaret deniliyor bilmem anlatabildim mi. Ticaret dediğin sadece çinden 10 kuruşa ürün getirtip burada 50 TL'ye satmak değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya bide şöyle birşeyle karşılaştım ben al sat yapmıyorum ama güzel kar bırakırsa satarım tabi ilana koydum . Artık çocukmu desem veledin biri mesaj attı letgodan halen satılıkmı diye evet dedim diyor ki tabi al 8 bine sat 9 bine iyi iş . Profiline girdim olay burda başlıyor :) girdik profiline rx 560 veya 570 ekran kartı i3 8. nesil işlemci 8 gb ram olan bilmem kaç yıllık bilgisayarına 11.000 TL fiyat çekmiş . Yani çol çocuğun lafına canınızı sıkmayın onlar sizden daha çıkarcı merakta etmeyin . Ürün benim parayı ben ödedim bana kimse bunu bedavaya vermedi sonuçta 9 bine de satarım 19 bine de satarım kimseyi ilgilendirmez .
Net bu forumdan. Hatta şu cevaplardan birinde bile olabilir. o.O2
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

kırmızışarapp

80+ Silver
Dostum, bu bir ticaret. Anlıyorum seni. İhtiyacı olmayan kesim alıyor genelde ancak bunda yanlış bir durum göremedim ben.
Nedense kabullenemiyorum hâlâ. 2 saat vakit ayırıp ilk saniyede sepete eklememe rağmen alamadım. İnsanlar 50. dakikada ekleyip aldı. Sepete eklenince alınana kadar dursa keşke. Saçma sapan sistem hep aynısı oluyor. 1000tl için yapılacak bir iş değil benim fikrimce. Bırak zaten sınırlı stok, ihtiyacı olanlar için fiyatı bu kadar düşüyor. İnsanımız normal değil ki arkadaş. Umarım cumartesi günü çıkacak sistemi alabilirim.

theali

80+ Bronze
Abdullah abinin özenle hazırladığı mükemmel sistem fırsatçılar tarafından satılıyor. İhtiyaç sahibi insanlar yerine böyle insanların alması üzücü
Alabilirler bundaki sıkıntı ne?
İtopya'da sadece ihtiyacı olanlar mı alsın diye yazıyor acaba?
Bunun adı ticarettir.
Tabi sattıkları PC'ler aşırı pahalı olmadıkça.

kırmızışarapp

80+ Silver
ticarete laf edenleri, babasının parası ile sistemi alanları bu konu hakkında bir şey söylemesini çok komik buluyorum
Aylık aldığım 1.5k staj parasıyla sistemi almaya çalışan ben buna güldü. Herkesin babasının annesinin durumu yok dostum. Yıllarca para biriktirip sistem toplayan çocuklar da var, çalışıp biriktiren de var, genelleme yapma. Hatta babasının parası olsa da sanane ki. Babasının parası olsa bu çocuk 8klık sistem peşinde koşar mı zaten ? Genel olarak sorun insanımızda. Bu sistem senin ticaret yapman için çıkmıyor. İhtiyacı olanlar için çıkan bir şey. Düşüncemi en başa alalım. Yıllarca parasını biriktirip her seferinde bu gibi fırsatçılar yüzünden şansı azalan ve alamayan çocuğun suçu ne ? Hani bu sistem bunun gibi İHTİYACİ olanlar için çıkıyor ya. Herkesin o kadar parası olsa 15k verir başka sistem alır. Bu kadar takılmaz 8k ya çıkan indirimli sisteme. Böyle düşünmeniz. Bunun gibi ihtiyacı olan ve hep bu fırsatçılar yüzünden alamayan insanları deli ediyor ve çok üzüyor bilmenizi isterim :D

şahin doğan

80+ Platinum
Aylık aldığım 1.5k staj parasıyla sistemi almaya çalışan ben buna güldü. Herkesin babasının annesinin durumu yok dostum. Yıllarca para biriktirip sistem toplayan çocuklar da var, çalışıp biriktiren de var, genelleme yapma. Hatta babasının parası olsa da sanane ki. Babasının parası olsa bu çocuk 8klık sistem peşinde koşar mı zaten ? Genel olarak sorun insanımızda. Bu sistem senin ticaret yapman için çıkmıyor. İhtiyacı olanlar için çıkan bir şey. Düşüncemi en başa alalım. Yıllarca parasını biriktirip her seferinde bu gibi fırsatçılar yüzünden şansı azalan ve alamayan çocuğun suçu ne ? Hani bu sistem bunun gibi İHTİYACİ olanlar için çıkıyor ya. Herkesin o kadar parası olsa 15k verir başka sistem alır. Bu kadar takılmaz 8k ya çıkan indirimli sisteme. Böyle düşünmeniz. Bunun gibi ihtiyacı olan ve hep bu fırsatçılar yüzünden alamayan insanları deli ediyor ve çok üzüyor bilmenizi isterim :D
bu durum beni veya ticaret yapan kişiyi ilgilendirmez, bu sistemi alıp 1k kâr koyup satıyor ve senin 20 günde kazandığın parayı 1 günde kazanıyor bu açıdan da bak. Bu sistemler ihtiyacı olan kişiler için çıksaydı emin ol bi yöntem bulup sadece ihtiyacı olanlara aldırırlardı, firma için bu ürünü kimin aldığı umurunda bile değil firma kârına bakıp geçiyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113