Neler Yeni

Çözüldü✓ Dün ki sistem sarı sitede ilanda

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
ağam bendede 3500x gtx 1660 super 16 gb 3200 mhz sistem var abdulalh abinin yaptığı sisteme benzer benim sistemde oyun için iyi mi kötü mü ?
sistemin güzel dert etme

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre

şahin doğan

80+ Platinum
Alaka tabi. Ben serbest mimarlık hizmetleri sunan şirket sahibiyim. O ay tek kuruş para kazanmamış olsam bile ay sonu açıyorum interaktif vergi dairesini, cayır cayır vergimi ödüyorum. O ödediğim vergiyle de devlet sosyal hizmetlerini karşılıyor. Al sat yapan adamın benden aşağı kalır yanı ne?
ben ürünü alırken zaten 1300 TL vergi ödedim daha ne ödemem gerek ? donumuzuda hediyemi ediyoruz ?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,676
İsim
Oğuz Oğuz
Gayet normal.
Serbest piyasa sonuçta.
Sen dedin benim çok ihtiyacım var, almam lazım.
Senin ben sistem eve geldikten sonra satmayacağını ben nerden bileyim.
Ya da ben çok ihtiyacım var dedim aldım ama benim eve gelince satmayacağımın garantisi var mı?
Kimin ihtiyacı var bilemeyiz.
Herkes diyor ki ihtiyacı olan alsın.
Nasıl bulacağız.
Aldıktan sonra evine kamera takıp sistemi kullanıp kullanmadığına mı bakacağız?
Alan kişi 5 farklı hesaptan 5 farklı adrese 5 farklı kartla alır.
Bunun takibi imkansız arkadaşlar.
Ne zaman fırsatçılık biter.
böyle sistemleri sen normal bir zamanda topladığın zaman.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

vader2

80+
sistemin güzel dert etme
teşekkür ettim dostum son olarak bir şey danışmak isterim 3500x ve 3200 mhz rami overclock yapmayı düşünüyorum sence ortalama kaç fps artar yani 3500x 4.2 ghz yapacağım cl16 3200 mhz ramide cl18 3600 mhz yapacağım
anakart:b450m s2h

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
teşekkür ettim dostum son olarak bir şey danışmak isterim 3500x ve 3200 mhz rami overclock yapmayı düşünüyorum sence ortalama kaç fps artar yani 3500x 4.2 ghz yapacağım cl16 3200 mhz ramide cl18 3600 mhz yapacağım
anakart:b450m s2h
RAM modelin nedir?

poyrazsan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
POYRAZ AFŞAR
zaten ödenen vergilerin çanta olarak yendiği dönemdeyiz bir çanta da biz mi verelim
Mesaj otomatik birleştirildi:

o zaman kimse ikinci el olarak alım satım yapmasın veya araba satan tekil kişi de vergisini ödesin zaten noter vb masraflar da maşallah

Top Bottom