Neler Yeni

Dünyanın en iyi bilgisayar oyunu

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Acardık oyunumuzu girerdik maclara ne çekişmeli fight larda kufurler hava ucusurdu ınfo vermezdık gene kufur ederdık ne gunlerdi be.
Ekran kartsız çuck seni. Bence bir 1660Ti, 2060Super, 3060, 5700XT falan düşün. Her bütçeye. @cLarq senin güzel bir kart aldığını görmem lazım.

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
en ama en kötü ihtimal 2070s onun altına inmem bu saaten sonra.
Hocam böyle PC’de ne biliyim iyi parçaları olan kişilere imreniyorum (yanlış anlama kıskanmak ya da demagoji veya böyle rahatsız etmek için söylemiyorum) PC tutkusu gibi xd. Nice ekran kartlarına 😳 😳

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Hocam böyle PC’de ne biliyim iyi parçaları olan kişilere imreniyorum (yanlış anlama kıskanmak ya da demagoji veya böyle rahatsız etmek için söylemiyorum) PC tutkusu gibi xd. Nice ekran kartlarına 😳 😳
o duygu bendede var sırf bu pc topladım dıye mıllet dalga gectı benle :D 12k kasa monutor toplamıssın ekran kartı yok flan 2070s pc toplanır flan cok dalga gectıler.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,521
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Eskiden oynamıştım sadece bilgisayar toplama ve tamir vardı. Oyun bayağı gelişmiş.

Oksygen

80+ Bronze
Evet herkesinde tahmin ettiği gibi Dünya'nın en iyi bilgisayar oyunu :
Alıntıyı görüntüle bilgisayarla haşır neşir olanlar bilir bu oyunu lakin oyuna baya bir güncelleme geldi. Oyunda her şey var, career ve Esport modları mevcut (Esport DLC ile olur). Oyunda klavye, mousepad, mouse ve monitör seçimleri var ve çok güzeller. Türlü türlü kasalar vb var. Oyundaki amacımız bilgisayar tamir etmek, parça değişimi, müşterinin istediği oyunu kaldırması için gereken updateleri yapmak ve sıfırdan PC toplamak. Oyuna OC DLC si gelmiş benimde yeni haberim oldu bununla beraber ekran kartına UV, işlemciye OC, rame OC yapılabiliyor. Çok zevkli bir oyun. Mutlaka deneyin özellikle @RevDeisDou :D @kandes22 @Furkan Aslan @zbabomen
Fortnite daha iyi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,460
Üyeler
140,203
Son üye
mimaotml
Top Bottom