Neler Yeni

Dünya'nın Sonu Geliyor!

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,102
İsim
Mert Metshi
İNŞALLAH DÜNYANIN SONU GELİR

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
İş NASA'ya binince inanmıyorum desem sanırım "enayi" damgası yerim galiba ama bu adamlar daha dünyadaki şeyleri bile okyanusdaki olayları anca bulurken bunun ihtimalini normal bir söylenti olarak düşünüyorum.
Daha adamlar uzaya, aya adam gönderilmesinde bile kolpa söylerken ciddi anlamda bu haberi görünce gülesim geldi.
Şu hayatta 1 dilek hakkım olsa direk düşünmeden okyanusların %100 keşfetmek isterdim derim uzay filan hikaye sonsuz.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Her sene aynı terane.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Geçen yıl da meteor çarpacaktı. Ondan önce de. Ve ondan önce de. Ve ondan önce de. Ve ondan önce de. Ne oldu onlara?

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Güneş fırtınaları arkadaşın dediği gibi de hep oluyor.2025'te her 100 yılda bir olan güneş fırtınası olucak ve bu tüm teknolojik aletleri bozucak ve buna karşı hazır değil dünya.
Güneşe gider ondan sorarım pc masrafını. Zaten toplayasaya kadar kırk takla attım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçen yıl da meteor çarpacaktı. Ondan önce de. Ve ondan önce de. Ve ondan önce de. Ve ondan önce de. Ne oldu onlara?
Suya düşmüştür

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Tayfun Yılmaz
Kesin çarpacak demiyor bilim adamları.Çarpma ihtimali var-yüksek diyorlar insanlarda bunu çarpıcak diye algılıyorlar ve panik yaratıyorlar.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,388
İsim
Selman
Sırf popüler kültürünün can sıkılması falan herhalde bu. Tarihte hiç meteor düşmesinden veya gök olaylarından insan ölmüş mü? İnsana bir şey olacaksa ancak insanoğlunun kendisi yapıyor bunu. Bunu anladık buradan.

Obito Uchiha

80+ Silver
Yavaş yavaş yolumuza giriyoruz.

Adsız.png

Tanzanyalı Ökkeş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
923
İsim
Harun Duman
evrenin bana hazırlamış olduğu bir doğum günü hediyesi sanırım teşekkürler evren :)

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Futbol, Bilgisayar, Telefon
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
Tamamda dünyanın sonu gelicek diye bir şey denmemiş. Fırtınanın etkisiyle elektrik şebekelerinde, uydularda, GPS, cep telefonu ve uydu TV sinyallerinde çökmeler yaşanabileceği söyleniymiş.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç